blondynki pokazujcie swoje odcienie!

  • 2012-07-06, o 12:07
  • 56
  • 17 549
  • 24
  • 40

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

co tu dużo pisać, włosy zdrowe,piękne , zadbane , lśniące.. podobaja mi sie te falee

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

co tu dużo pisać, włosy zdrowe,piękne , zadbane , lśniące.. podobaja mi sie te falee

katy24-24

ja nigdy nie uważałam i nie uważam swoich włosów za piękne ale dziękuję ;** a ja z falami mam różnie.. raz mi się podobają a raz nie ;D

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

ja też jestem brunetką i tez mam hopla na punkcie włosów ;D

Oluśkka

może dodasz zdjęcie swoich włosów ) ja już dodałam

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

ja jestem brunetką, ale też pokażę swój kolorek
zdjęcie jedno, ale idealnie oddaje kolor moich włosów ;D PS. przepraszam za nierozczesane włosy

KamiluŚkaa

co robisz Kamilo, że masz taki ładny połysk..olejujesz je???czy masz takie z natury lśniące??? chetnie poznałabym pielęgnację Twoich włosów.. są zachwycajace a ja dzisiaj swoje w końcu ściełam , wycieniowałam , nadałam kształt ,jestem zadowolona , bo w koncu trafiłam na profesjonalistkę w tym co robi..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

ja jestem brunetką, ale też pokażę swój kolorek
zdjęcie jedno, ale idealnie oddaje kolor moich włosów ;D PS. przepraszam za nierozczesane włosy

KamiluŚkaa

co robisz Kamilo, że masz taki ładny połysk..olejujesz je???czy masz takie z natury lśniące??? chetnie poznałabym pielęgnację Twoich włosów.. są zachwycajace a ja dzisiaj swoje w końcu ściełam , wycieniowałam , nadałam kształt ,jestem zadowolona , bo w koncu trafiłam na profesjonalistkę w tym co robi..

nie olejuję ich ale mam zamiar zacząć a co do pielęgnacji to myję włosy szamponem Nivea, później od końce nakładam jedwab z Biosilk. Czasem zamiast szamponu używam soku z cytryny, ale to tylko dlatego że moje włosy są szybko przetłuszczające się, zawsze włosy ostatni raz spłukuję wodą zimną, ponieważ zimna woda zamyka łuski. po umyciu włosów wycieram je tylko lekko z nadmiaru wody miękkim ręcznikiem, ponieważ "normalny ręcznik" przy mocnym tarciu może zaszkodzić naszym włosom. po za tym nie używam żadnych prostownic, karbownic, lokówek, czy też suszarek - moje włosy schną naturalnie. Nigdy nie używałam suchego szamponu - jakoś nie mogę się do tego przekonać raz w tygodniu robię sobie maskę z żółtek, oliwy z oliwek i cytryny i to chyba tyle ;D

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

ja jestem brunetką, ale też pokażę swój kolorek
zdjęcie jedno, ale idealnie oddaje kolor moich włosów ;D PS. przepraszam za nierozczesane włosy

KamiluŚkaa

KamiluŚkaa przecietnie wlosy rosna okolo 1 cm na miesiac ale Twoje widze
rosną w zarąbistym tempie skoro jeszcze 4 miesiace temu mialy 20 cm dlugosci :

ja mam ok. 20 cm i niestety też nie dam rady! ;( a szkoda bo fryzura naprawdę świetna !

KamiluŚkaa

posting.php?mode=quote&f=12&p=10550

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

pomyliłam się!! miałam wtedy 50 cm długości - przepraszam za tą fatalną pomyłkę, ale zazwyczaj tak mam jak się śpieszę ;/.. a co do tego jak szybko rosną moje włosy to wydaje mi się że w dość szybkim tempie.. jakieś 2 lata temu ścięłam je na "chłopczycę" i przez ok. 2-3 miesiące jeszcze podcinałam, a później zostawiłam i podcinałam raz na 2 miesiące same końcówki i są takie jak na zdjęciu

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

A, chyba ze tak

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

mój blond niestety nie mam innego zdjęcia jak narazie - a to oddaje najbardziej kolor

Re: blondynki pokazujcie swoje odcienie!

kasio19_93 masz przepiękny odcień blondu, ale niestety blondy nie są dla mnie.. jestem urodzona do ciemnych włosów :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: