baza pod lakier

  • 2015-08-25, o 12:47
  • 40
  • 18 810
  • 26
  • 36

baza pod lakier

poszukuję dobrej bazy pod lakier (moja się kończy a nie ma już jej w sprzedaży ;(). jakie polecacie?

Re: baza pod lakier

Ja jako bazę pod lakier zawsze używam jakiejś odżwyki. W moim przypadku naprzemiennie Golden Rose Black Diamond i Eveline 8w1. 

Re: baza pod lakier

Zdecydowanie Sally Hansen Hard as Nails. Nie polecam Eveline 8w1

Re: baza pod lakier

Ja jako bazę pod lakier zawsze używam jakiejś odżwyki. W moim przypadku naprzemiennie Golden Rose Black Diamond i Eveline 8w1. 

2015-08-26 10:11:13 autor AniaLadyMakeUp

 

Również polecam tę dwie odżywki, których używam jako bazy :)

Re: baza pod lakier

I nie odpryskuje lakier z tej odżywki? Paznokci też ciemne lakiery nie odbarwiają?

Ja używam Seche Crystal Clear Base Coat, a wcześniej Revlon CS Base Coat i coś z Sally Hansen, chyba seria Studio Manicure. OPI też podobno ma bardzo dobrą bazę pod lakier i nic tam nie odbarwia paznokcia od lakieru.

Re: baza pod lakier

Nie odpryskuje ani paznokcie nie odbarwiają.. Jedyna różnica jaka zauważyłam między odżywka a baza to taka ze odżywka nie przedłuża trwałości manicure :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza pod lakier

ja używam odżywki z exfashion i jest bardzo dobra 

Re: baza pod lakier

Ja używałam odżywki z Sally Hansen, takiej fioletowej i lakiery świetnie mi się na niej trzymały.

Re: baza pod lakier

Nie odpryskuje, ja rzadko mam problemy z odpryskiwaniem lakieru. Zdarza mi się to tylko wtedy, kiedy jakiś paznokieć mi się rozdwoi. W innym przypadku zestaw: Eveline8w1 + lakier + seche vite utrzymuje mi się nawet do 7 dni. W zależności od lakieru, po 4 dniach zaczynają ścierać mi się końcówki, ale to nie zawsze :) Myślę, że utrzymywanie się lakieru zależy też od stanu paznokci.

Re: baza pod lakier

Eveline8w1 jest bardzo dobra, ale nie każdy może jej używać, często dziewczyny mają na nią uczulenie.

Re: baza pod lakier

Ja przez jakiś czas używałam tej z Eveline i faktycznie mnie uczyuliła. Bolały mnie od niej palce i przy otwarciu łzawiły mi oczy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: