Włosy farba

  • 2016-11-03, o 21:11
  • 9
  • 3 906
  • 10
  • 9

Włosy farba

Czy fabujecie włosy same czy u fryzjera? Jeśli same to czy nie boicie się ryzykować? :)

Re: Włosy farba

farbuje wlosy sama w domu ale ja farbuje henna wiec za duzej krzywdy sobie zrobic nie moge, gorzej jakby ktos np chcial sam rozjasnic wlosy o kilka tonow wtedy lepszym rozwiazaniem jesst wizyta u fryzjera

Re: Włosy farba

Farbuje sama w domu. Najczęście fabę nakłada mi córka albo mama :-) 

Re: Włosy farba

mając brązowe włosy prosiłam koleżanki o farbowanie ale jak chciałam rozjaśnić do blondu to koniecznie już do fryzjera ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Włosy farba

Ja u fryzjera :) Już za stara jestem na kombinowanie, bo raz mi wyszło, a 3 razy nie... teraz wolę udać się do profesjonalisty :)

Re: Włosy farba

mam ciemne wlosy wiec farbuje sama w domu tylko odrosty, bo calych wlosow nie dam rady sama dobrze pofarbowac,za długie ;) 

Re: Włosy farba

Jak farbować to tylko u fryzjera;)

Re: Włosy farba

farbuje włosy henną i jestem bardzo zadowolona.

Jeśli ktoś się zastanawia nad zmianą  farby to polecam artykuł (usunięto reklamę )

Henna to zdrowsza warsja farby do włosów. Henna poprawia wyglad włosów, są miększe i przyjemne w dotyku. 

Nie wszyscy wiedzą, że lepiej przygotować ją wcześniej. Minimum 12 godzin przed nałożeniem na włosy, żeby zdążyła się utleni co powoduje lepsze działanie koloryzujące. Najlepiej rozrabiać ją w szklanej miseczce i nie używać metalowych narzędzi. 

Na pewno wadą farbowania henną jest czasochłonność całego procesu.

Do wyboru mamy hennę w wielu kolorach blond, czarny ale także rude i brązowe.

Czytałam, że przy hennie znika łupież, bo reguluje się praca gruczołów łojotokowych. Włosy mniej wypadają i są wzmocnione 

 

Re: Włosy farba

ja zawsze sama farbuje włosy

Re: Włosy farba

ja zawsze sama farbuje włosy

2016-11-25 22:18:31 autor halinka1

ja podobnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: