Welon a fryzura

  • 2013-10-30, o 13:33
  • 63
  • 27 108
  • 35
  • 48

Welon a fryzura

Dziewczyny myślę że mi coś poradzicie
Co prawda do ślubu zostało jeszcze ponad 1,5 roku ale już mnie to dręczy,może dlatego że wszystko muszę mieć perfekcyjnie,cóż taki typ
Ale przejdźmy do konkretów,w załączniku dodałam zdjęcie wymarzonego welonu,ale chciałabym mieć rozpuszczone włosy,czy nie będzie wyglądał taki welon wtedy tandetnie? Będzie konieczne jakieś upięcie. Inny kształt welonu nie wchodzi w grę

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Welon a fryzura

Nie znam się, bo ślub brałam tylko raz ) a to za mało, by stać się specjalistką od welonów, ale wydaje mi się, że taki welon lepiej wygląda z upiętymi włosami... z rozpuszczonymi jednak na upartego też może być, nie powiedziałabym, że wygląda to tandetnie, ale chyba traci się nieco ten efekt welonu. Popatrz, na tej fotce pani ma delikatnie podpięte włosy i już wygląda to inaczej:
http://www.oslubach.pl/wp-content/uploads/2013/03/45.jpg
niż np. tu, gdzie włosy są całkowicie rozpuszczone:
http://www.slub.zafriko.pl/pics/welon_czy_diadem.jpg
http://i.pinger.pl/pgr244/0f5e4c160023b8134efca813/usun.jpgff.jpg

Więc może spróbuj iść sama ze sobą na kompromis i właśnie zrób sobie fryzurę typu half-up, czyli częściowo upięte i za to wetknięty welon?

Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, każdemu może się podobać co innego. Pamiętaj, żeby nie zmuszać się w związku ze ślubnym wizerunkiem do czegoś, czego nie chcesz, ten dzień jest raz w życiu i trzeba się wtedy czuć jak milion dolarów )

Re: Welon a fryzura

taka częściowo upięta nie za bardzo do mnie przemawia już bardziej bym była skłonna do jakiegoś koczka wtedy rzeczywiście welon ładnie się komponuje
Dodaję parę które mnie zauroczyły.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Welon a fryzura

Ta pierwsza fryzurka była też jednym z moich ślubnych typów, a w końcu padło na coś zupełnie innego A z tego typu upięć, co pokazałaś, to jeszcze bardzo mi się to podobało:

http://www.dodajfryzure.pl/wp-content/uploads/2013/04/7.jpg

Re: Welon a fryzura

Jestem fryzjerką i z pewnością odradzam rozpuszczone całkowicie włosy .Loki się prostują, proste się elektryzują i puszą. Najlepszym rozwiązaniem jest upięcie .Pozwala zachować idealną fryzurę przez cały dzień, mam nawet klientki które na poprawinach były w ślubnych fryzurach:) Poza tym można dobrze zamocować welon, upięcie pasuje do każdej twarzy a rozpuszczone włosy już niekoniecznie.

Re: Welon a fryzura

Kostka tą fryzurę też mam w folderze na swoim lapku
Ostatnio trafiłam na taką,chyba najbardziej mi się podoba.

Meczaro,ja uważam inaczej-każdemu pasują rozpuszczone włosy,a upięcie niekoniecznie bo uwydatnia każdy mankament rysów twarzy.Według mnie pójście na poprawiny w tej samej fryzurze to wiocha,ale każdy robi jak uważa

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Welon a fryzura

a co ma wiocha do tego? Przepraszam, wiem, że nie na temat ale zawsze denerwują mnie takie określenia...

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Welon a fryzura

czaswrocicnaziemie, ta ostatnia też bardzo ładna, taka elegancka a zarazem nie taka wymuskana

Re: Welon a fryzura

a co ma wiocha do tego? Przepraszam, wiem, że nie na temat ale zawsze denerwują mnie takie określenia...

klaudusia0807

Byłam na ślubach na których dziewczyny na drugi dzień miały takie same fryzury,bo szkoda im było pieniędzy(ślub na wsi) i na takich gdzie wolały mieć też inna "poprawinową" fryzurę pasującą do "poprawinowej" sukienki(miasto).Nie wiem czy miejsce ślubu ma tu coś do rzeczy,ale taki schemat się powtarza.
Dlatego określenie "wiocha".
Ja wychodzę z założenia że na poprawinach też powinnam jakoś zaskoczyć(więc będę miała robione 2 fryzury).
Na ślubną fryzurę nakłada się masę lakieru(nie jest to zdrowe ani dla skóry a tym bardziej włosów).
Może ja jestem taka,że zwracam szczególną uwagę na szczegóły

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Welon a fryzura

Chyba nie zrozumiałaś mojego pytania. Obrażasz ludzi takim stwierdzeniem. Ja nie mówię, że jestem za czy przeciwko posiadaniu tej samej fryzury na ślubie i poprawinach. To jest indywidualna sprawa każdej panny młodej. Tylko stwierdzenie, że to wiocha obraża ludzi mieszkających na wsi. Jak masz o wsi takie zdanie to chyba dawno na żadnej nie byłaś i masz w głowie obraz wsi z \'Chłopów\' albo innej książki -,-

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Welon a fryzura

To widocznie nie znasz całej wiejskiej społeczności
Koniec off topu.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: