Wasze ulubione perfumy

  • 2016-02-29, o 18:51
  • 51
  • 14 968
  • 44
  • 40

Re: Wasze ulubione perfumy

CAlvin Klein:) 

Re: Wasze ulubione perfumy

Lubie z Zary:)

Re: Wasze ulubione perfumy

Zara femme, są cudowne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze ulubione perfumy

z zary są super tez uwielbiam

Re: Wasze ulubione perfumy

Jak Wam się utrzymują zapachy z Zary? Ja mam jeden frezja i wanilia - zapach jest przepięky i nigdy nie miałam ładniejszego ale z utrzymywaniem szału nie ma. Mimo to będę go używać nadal bo zapach totalnie trafia w moj gusta, ale jestem ciekawa jak Wasze sie utrzymują :-)

Re: Wasze ulubione perfumy

Jak Wam się utrzymują zapachy z Zary? Ja mam jeden frezja i wanilia - zapach jest przepięky i nigdy nie miałam ładniejszego ale z utrzymywaniem szału nie ma. Mimo to będę go używać nadal bo zapach totalnie trafia w moj gusta, ale jestem ciekawa jak Wasze sie utrzymują :-)

2016-11-09 15:34:58 autor AniaLadyMakeUp

Zgadzam się, są strasznie krótkotrwałe, mam nuit-idealny na jesien! Oraz femme, i utrzymywanie sie ich jest strasznie slabiutkie:(

Re: Wasze ulubione perfumy

Zara femme, są cudowne
2016-10-15 11:28:40 autor Pvula

też je uwielbiam! idealne, szkoda że mało się utrzymują

Re: Wasze ulubione perfumy

CAlvin Klein:) 

2016-10-15 10:15:40 autor akr

Tez lubię:) Najbnardziej Euforia !

Re: Wasze ulubione perfumy

Jak Wam się utrzymują zapachy z Zary? Ja mam jeden frezja i wanilia - zapach jest przepięky i nigdy nie miałam ładniejszego ale z utrzymywaniem szału nie ma. Mimo to będę go używać nadal bo zapach totalnie trafia w moj gusta, ale jestem ciekawa jak Wasze sie utrzymują :-)

2016-11-09 15:34:58 autor AniaLadyMakeUp

 

Tez mam waniliowy, ale u mnie utrzymuje się nawet do następnego dnia, tylko nos przyzwyczaja się do zapachu później:)

Re: Wasze ulubione perfumy

Lubie z Zary:)

2016-10-15 10:54:19 autor alamak

Ja też, w szczegolnosci Femme:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: