Wasze idealne błyszczyki !

  • 2010-11-16, o 19:29
  • 60
  • 22 052
  • 28
  • 52

Wasze idealne błyszczyki !

Parę dni temu kupiłam sobie zwyczajny błyszczyk z miss sporty. Z początku byłam nim zachwycona ( ładny kolor, przyjemny zapach ) niestety troszkę później wyszło parę jego wad m.in. to , że strasznie usta się po nim kleją, czego nie znoszę, oraz to, że błyszczyk ma w sobie miliony malutkich błyskających drobinek. Jestem zawiedziona, ponieważ już myślałam, że odnalazłam swój idealny błyszczyk. Teraz pytanie do Was ; macie swój ideał ? Jaki jest ? Jakiej firmy ? Gdzie/ za ile go kupiłyście ? Jesteście z niego zadowolone ? Jaki błyszczyk mogłybyście mi polecić ? Ja osobiście gustuję w bezbarwnych lub jasnych różach/beżach

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Ile pytań:) hihi nie lubię błyszczyków i rzadko kiedy je używam:) i nie mam ulubionego.

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Avon:
Sparkle Shine - niestety nr mi się juz starł, a kolor miodowy z małą ilością brokatowych drobinek
Smooth velvet lip colour - błyszczyk w musie kryjący, kolor ciemny, jednak nakładam na niego bezbarwny błyszczyk i jest super

Obydwa kosztowały ok.15zł

Sally Hansen:
Błyszczyk nawilżający Diamond 12 HH lip treatment - taka morela, super;) najbardziej go lubię
Cena 31zł

Re: Wasze idealne błyszczyki !

JA najbardziej lubię błyszczyk z NYX\'a - Mega Shine Lipgloss, kolor Beige Pearl i jego też najczęściej używam - jedwabisty na ustach, jedyny błyszczyk do którego nie kleją mi się włosy kiedyś byłam fanką błyszczyku z Maybelline. Myślę, że jeżeli nie lubisz na ustach mieć drobinek, to spodobałby Ci się nowy błyszczyk z Bell - WOW o konsystencji żelu
co do Sally Hansen to też kiedyś je używałam - one jednak lekko sklejają usta - choć mi to nie przeszkadzało

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Ja gorąco polecam błyszczyk do ust plump lip effect Spicy Nude lip1 (dostępny jedynie w FM Group) więc jeśli macie zaprzyjaźnionego konsultanta to na prawdę polecam. Bardzo długo utrzymuje się na ustach pozostawia jedynie minimalne ślady na szklance ale to chyba jak każdy błyszczyk czy szminka. W błyszczyku zawarte substancje powodują, że usta sprawiają wrażenie delikatnie powiększonych, a ich kształt wydaje jeszcze bardziej uwodzicielski.
Ja go używam codziennie i powiem że jest jest bardzo wydajny. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Moim ostatnio ulubionym jest Astor Liquid Care kolor Innocent Pink numer 100... jest super... usta nabierają ładnego koloru i są miękkie. Jest też bezbarwny z tej serii ale nie wiem jaki numer.

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Z kolei mój ulubiony błyszczyk to GOSH star shine lip glaze odcień DISCO STAR. Jest to błyszczyk bezbarwny ale ma mnóstwo drobnych mieniących sie drobinek które pięknie iskrzą na ustach. Cena około 16-17 zł na Allegro.

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Ja mam mnóstwo błyszyczków ,wiele wypróbowałam i każdy ma w sobie coś innego co można polecić,ale są 2 ,które zawsze będę kupować mianowicie pierre arthes 02 i VIPERA DRESS UP NR 551.Oba utrzymują się na ustach bardzo długo,usta nie kleją się ,starczają na długo,ceny są przyzwoite.Ich barwa mnie urzekła nigdy nie zamienie je na żadne inne błyszczyki.

Re: Wasze idealne błyszczyki !

hihi czyli każda z nas ma innego ulubieńca ale to dobrze - oznacza to, że mamy do wyboru dużo godnych polecenia produktów

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Ja mam kilka ulubionych tzn: Eveline Colour Celebrity (nie skleja ust i ma super kolor), Astor Shine Deluxe (bezbarwny, super błyszczy i nie klei się), iceGlow sorbet (ślicznie pachnie, nawilża i lekko koloruje usta)i ostatnio doszedł mi jeszcze jeden Bell Wow (zapach jest super, nie klei się, lekko koloruje i nawilża)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wasze idealne błyszczyki !

Ja lubię Inglota Sleek VLC-nr 74-satynowy jest idealnym kolorem moich ust tylko ton ciemniejszym więc zjadanie następuje baardzo naturalnie i Rimmel Stay Gloss-choć jest mało trwały i na ustach robi się transparentny to jednak drobinki są w nim bardzo niewidoczne i co dla mnie najważniejsze cudownie nawilża usta i pięknie się błyszczy. Starł mi się numer ale mam taki jaśniuteńki blady róż

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: