Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

  • 2015-10-09, o 22:17
  • 46
  • 12 544
  • 34
  • 43

Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Chodzi mi m.in. o marki este lauder, channel, palety naked, the balm ? 

Kamila.

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Jesli chodzi o the balm to jak najbardziej. Pozostałe moim zdaniem nie sa warte swojej ceny, bo placi sie przede wszystkim za markę

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

wydaje mi sie że nie warto inwestowac w drogie marki bo często ich produkty sa przereklamowane

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

wszystko zależy tak naprawdę od produktu. Mam tańsze i droższe i sprawdzają się rewelacyjnie. Jest tyle kosmetyków za grosze, które są nie do zastąpienia. 

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

różnie, czasem nasz polskie marki, które nie są drogie są ok. a jeśli chodzi o kosmetyki, to zdecydowanie tańsze, np. ja bardzo lubię bielendę, jest niedroga, duży wybór kosmetyków a są dobre,ostatnio np. kupiłam od bielendy olejek do kapieli z serii aromatherapy grejfrutowy cudnie pachnie, skóra miękka i pachnąca- to samo można kupić 4 razy drożej, ale po co przepłacać, jeśli efekt jest ten sam :)

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Jest wiele tańszych zamienników, równie dobrych jak produkty z "górnej półki".

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Uwazam, ze lepiej przetestować niz od razu kupowac pelnowymiarowe opakowanie. Np. podkład czy korektor. czasem to sa naprawde astronomiczne kwoty, a potem okazuje sie ze kolor jest nietrafiony. Sama niewiele mam drogich kosmetykow w swojej kosmetyczce. Uwazam ze czesto mozna znalezc tanie perelki, np. olejek do kapieli z serii Aromaterapia Bielendy- to mój ulubieniec na jesienne wieczory :):)

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Zależy jakie marki. Ja wolę kupić coś droższego, ale w aptece albo od kosmetyczki. Ale często bywa, że tanie marki są znacznie lepsze od tych droższych, więc wszystko zależy od tego

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

warto np. w  takie marki jak revlon, sleek :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Myślę, że co osoba to opinia :) Ja sama uważam, że warto inwestować, ale też sprawdzać opinie o danym produkcie. Niektóre produkty znanych marek to hity a inne kompletne buble. Czytanie opinii to najlepszy pomysł. 

Re: Warto inwestować w kosmetyki drogich marek?

Moim zdaniem wszystko trzeba wyważyć. Nie zawsze te najdroższe kosmetyki są takimi hitami.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: