Walczymy z cellulitem!

  • Temat zamknięty
  • 2016-03-30, o 19:08
  • 17
  • 7 917
  • 13
  • 14

Walczymy z cellulitem!

Dziewczyny, wiosna i lato za pasem! Zdradźcie swoje sposoby na walkę z cellulitem, rozstępami, brakiem jędrnosci skóry. Czy trzymacie sie diety? A moze wylewacie siódme poty na siłowni? Wcieracie balsamy lub peelingujecie skórę do czerwoności? A moze oddajecie sie w rece profesjonalistów i korzystacie z usług salonów kosmetycznych? Czy wasze sposoby przynosza upragnione efekty? Podzielmy sie swoja wiedzą!

 

 

Taki temat już istnieje!

Re: Walczymy z cellulitem!

ćwiczenia i ewentualnie balsamy

Re: Walczymy z cellulitem!

bańka chińska + olejek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Walczymy z cellulitem!

Staram sie unikac slodyczy lub jesc je w mniejszych ilosciach. Wyrzucilam z diety calkowicie fast foody. No i zabiegi- u mnie okazaly sie zbawieniem dla skóry ;)

Re: Walczymy z cellulitem!

@meryj- jaki olejek?

@domisel- jakie zabiegi?

Moze napiszcie cos wiecej- czy metody sa u was skuteczne? czego probowalyscie wczesniej?

Re: Walczymy z cellulitem!

Mi niestety dieta kiepsko idzie, a do sportu- mam dwie lewe ręce. Jakie balsamy albo zabiegi sie u was sprawdzają?

Re: Walczymy z cellulitem!

Aby pozbyć się cellulitu wystarczy samokontrol i dobre chęci:)

Mój program antycellulitowy składa się z trzech części:

1. Odżywianie (warto pić codziennie szklankę wody w połączeniu z sokiem z aloesu lubie taki firmy dr gaja, świeżo wyciskany sok  z grejfruta, minimum 1,5l wody oraz unikać ostrych przypraw i słodyczy)

2. Aktywność fizyczna (dowolna) :o

3. Pielęgnacja skóry ( w miejsca obięte cellulitem wcieram olejek Karite można go kupić przez internet : usunięto reklamę wcieram go codziennie wieczorem za pomocą masażera, który można kupić w rossmanie)

W ten oto sposób poradziłam sobie z moim cellulitem, najważniejsze być systematycznym(talk)

Re: Walczymy z cellulitem!

@candice86, czarnamamba- zabiegi, ktore mi pomogły to przede wszystkim zasluga kosmetyczek w salonie, do ktorego chodze... ( jesli ktoras z was jest z wrocławia to polecam gorąco salon Coco-Time, jest przy ulicy Trawowej!!). Bo na poczatku sama nie mialam pojecia jaki zabieg wybrac, a w moim salonie jest mozliwosc bezplatnej konsultacji przed zabiegiem- skorzystalam, kosmetyczka wtedy dokladnie oglada skore, pyta jakie masz oczekiwania, co chcialabys uzyskac itd. No i potem dobiera zabieg- mi zaproponowala endomasaż Modente. Byłam juz kilka razy, bo wiadomo ze dla efektu potrzebny jest pakiet zabiegów. Cenowo-wychodzi ekonomicznie. Ale nie ukrywam, ze ja akurat wybralam salon, ktory jest profesjonalny. Nie mam pewnosci czy w innym salonie niz Coco-Time mialabym takie same efekty :) duzo zalezy od salonu i dobranego do skory zabiegu 

Re: Walczymy z cellulitem!

Polecam bańki chińskie + o tej porze roku rower!A w gabinecie kosmetycznym zabieg dermomasażu i mezoterapii beziłowej

Re: Walczymy z cellulitem!

@candice86, czarnamamba- zabiegi, ktore mi pomogły to przede wszystkim zasluga kosmetyczek w salonie, do ktorego chodze... ( jesli ktoras z was jest z wrocławia to polecam gorąco salon Coco-Time, jest przy ulicy Trawowej!!). Bo na poczatku sama nie mialam pojecia jaki zabieg wybrac, a w moim salonie jest mozliwosc bezplatnej konsultacji przed zabiegiem- skorzystalam, kosmetyczka wtedy dokladnie oglada skore, pyta jakie masz oczekiwania, co chcialabys uzyskac itd. No i potem dobiera zabieg- mi zaproponowala endomasaż Modente. Byłam juz kilka razy, bo wiadomo ze dla efektu potrzebny jest pakiet zabiegów. Cenowo-wychodzi ekonomicznie. Ale nie ukrywam, ze ja akurat wybralam salon, ktory jest profesjonalny. Nie mam pewnosci czy w innym salonie niz Coco-Time mialabym takie same efekty :) duzo zalezy od salonu i dobranego do skory zabiegu 

2016-04-02 22:01:31 autor domisel

 

 

Zachecilas mnie, bo mieszkam niedaleko Wroclawia i juz od dluzszego czasu marzy mi sie jakis zabieg... A w jakim stanie byla twoja skora przed zabiegami? ile razy juz bylas w coco-time? salon- obił mi sie o uszy. Moze zasugeruje mezowi, zeby sprawił mi jakas karte podarunkowa do tego salonu :D

Re: Walczymy z cellulitem!

Polecam bańki chińskie + o tej porze roku rower!A w gabinecie kosmetycznym zabieg dermomasażu i mezoterapii beziłowej

2016-04-03 11:53:48 autor bozenap

 

 

No i liposukcja z lipolaserem tez jest swietna. Jestem na biezaco z oferta Coco-Time i maja teraz promocję- 4 zabiegi lipolsukcji ultradzwiekowej z lipolaserem za prawie tysiac zlotych. Uwazam ze to mega oferta, sama chetnie bym skorzystala, ale w portfelu krucho :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: