WYMIANKI

  • 2011-04-10, o 22:04
  • 216
  • 71 596
  • 17
  • 46

Re: WYMIANKI



Re: WYMIANKI


Re: WYMIANKI

i na koniec obiecane buty
cód miód i orzeszki, ale mając rozmiar 39,5 żadne na mnie nie pasują


Re: WYMIANKI

napisałam już wiadomość

Re: WYMIANKI

Ale żeby zapłaćić za przedmiot kupiony w internecie nie musisz mieć konta internetowego, wystarczy iść do banku i zrobić wpłatę/przelew (jeśli masz konto w tym banku) na podane konto. Tym bardziej że jest jakiś określony czas na wpłatę i to nie jest 5 minut tylko np7 dni ) zależy od sklepu, sprzedawcy. I nie trzeba wybierać przesyłki pobraniowej wystarczy ekonomiczna, priorytetowa czy jaką tam wolisz:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: WYMIANKI

Ale żeby zapłaćić za przedmiot kupiony w internecie nie musisz mieć konta internetowego, wystarczy iść do banku i zrobić wpłatę/przelew (jeśli masz konto w tym banku) na podane konto. Tym bardziej że jest jakiś określony czas na wpłatę i to nie jest 5 minut tylko np7 dni ) zależy od sklepu, sprzedawcy. I nie trzeba wybierać przesyłki pobraniowej wystarczy ekonomiczna, priorytetowa czy jaką tam wolisz:)

Nitka24

zgadzam się!

Re: WYMIANKI

dokładnie! ja tylko tak robię! zazwyczaj idę na pocztę bo mam w okolicy ale tam trzeba liczyć się z prowizją 2,50zł

Re: WYMIANKI

tyle że ja nie mam jeszcze założonego konta w banku i w żaden sposób nie mogę dokonać przelewu

ratka1994

do tego nie trzeba mieć konta w banku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WYMIANKI

Wchodzisz do banku, prosisz o druczek do wpłat/przelewów. Od samej góry piszesz odbiorcę i adres, niżej nr konta na które masz wpłacić pieniądze, jeszcze niżej sumę, tam gdzie pisze znowu nr konta (teoretycznie twój) piszesz słownie kwotę którą wpłacasz, niżej swoje dane, jeszcze niżej tytuł przelewu tzn np nick z allegro, nr faktury, nr zlecenia. jeszcze niżej wpisujesz datę i składasz podpis. Podchodzisz do kasy w banku dajesz druczek dajesz wpisaną kwotę + opłatę za wykonanie opreracji np 2.5 lub wcale zależy od banku. I do tego nie jest potrzebne konto w banku. W ten sam sposób opłacasz rachunek za telefon, energię itp z tą różnicą że druczek masz już wypełniony. Ot cała filozofia wpłacania pieniędzy na czyjeś konto. Zwracaj uwagę na cyferki żeby się nie pomylić bo przelew pójdzie na konto kogoś innego. Mam nadzieję że pomogłam

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: WYMIANKI

Dzięki dziewczyny O wiele prościej będzie mi teraz kupować z internetu

ratka1994


Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: