Ulubiona czekolada

  • 2016-03-13, o 10:16
  • 5
  • 2 609
  • 6
  • 4

Ulubiona czekolada

Hej. Jakie są Wasze ulubione słodkości ? Jakiś czas temu posmakowała mi czekolada z chili. Czym Wy lubicie się zajadać? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Ulubiona czekolada

Ja bardzo lubię ciemne czekolady. Swietna jest czekolada deserowa Jedyna. Szczególnie do kawy. Ostatnio również odkryłam czekoladę nadziewaną kokosami w gorzkiej czekoladzie Wedla. Nadzieniie jest słodkie ale przełamuje je gorzka otoczka.

Niezłe są jeszcze czekolady Karmellove. Nie przepadam za bialymi czekoladami ale dla tych robię wyjatek. Najlepsza jest wersja ze słonymi orzeszkami. Nie byłam do niej przekonana ale dla ciekawości postanowiłam spróbować i za jednym zamachem zjadłam całą tabliczkę co rzadko mi się zdarza ! 

Re: Ulubiona czekolada

Czekolada z Oreo lub z orzechami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ulubiona czekolada

Uwielbiam czekoladę, najbardziej gorzką ale nie klasyczną, ale też słodka mleczną najlepiej z dodatkami , cos co fajni łamie smak np własnie chilli

Ale miłym szokiem smakowym była dla mnie ostatnio  czekolada Cabernet Sauvignon   - miałyście przyjemnośc spróbowac?

wytrawna czekolada z wyczuwalnym dymnym aromatem. Jej tabliczki leżakują w oparach palonego dębu amerykańskiego. W smaku można wyczuć  zielony pieprz, suszone grzyby i czarną porzeczkę .... niesamowita jest

Albo zzekolada Chardonnay..... moje ulubione wino w tabliczce czekolady ...

 

 

Re: Ulubiona czekolada

Ja tam preferuję czekoladę od fioletowej krowy;) 

Re: Ulubiona czekolada

Mleczna od milki:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: