Tusz idealny

  • 2015-04-07, o 23:17
  • 68
  • 25 149
  • 37
  • 51

Tusz idealny

Poszukuję dobrego tuszu do rzęs. Jakie polecacie? Jaki jest Wasz ulubiony?

Re: Tusz idealny

L'oreal Volume Milion Lashes

Re: Tusz idealny

SuperShock z Avonu ( ta tradycyjna wersja) i Volume Million Lashes L'oreala:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Tusz idealny

Tez uzywam i polecam loreal volume million lashes
drt

Re: Tusz idealny

Volume Milion Lashes miałam i zadowolona byłam też. W ostatnim czasie polubiłam też MAYBELLINE - COLOSSAL i miałam tą wersję z płomieniami na nakrętce. Jednak już w drugim opakowaniu po trzech tygodniach używania urwała mi się szczoteczka od zamknięcia. To spowodowało, że już chyba nie kupię tego tuszu :/ chociaż efekt był dla mnie idealny. I Max Factor 2000 Calorie też się u mnie fajnie sprawdzało, miałam już kilka opakowańi zawsze byłam zadowolona :)

Re: Tusz idealny

Lovely curling pump up mascara - kosztuje około 10zł a jest świetny, tusze z maybelline też używam i uwielbiam

Re: Tusz idealny

Volume Milion Lashes tez miałam i bym świetny ale lubie tez Maybelline The Rocket :)

Re: Tusz idealny

Ja polecam te (h) 

*Bourjois, Twist up the Volume - Ultra black, chociaż klasyczny czarny też jest fajny, jednak wolę wersje bardziej czarną (inlove) 

*Max Factor, False Lash Effect

 

Ogólnie 2 najlepsze tusze mega pogrubiające i wydłużające jakie znam, piękny efekt <3 Troszkę łatwo pobrudzić sobie nimi powiekę (jeśli maluje się kilka razy, dokładnie i chce się naprawdę teatralny efekt) ale wystarczy wytrzeć te kilka kropek patyczkiem kosmetycznym, gdy tusz już zaschnie, żeby nie rozmazać :D Ogólnie tusze są wytrzymałe, nie kruszą się, szczoteczki ładnie rozdzielają rzęsy (szczególnie w przypadku Bourjois, ponieważ ma 2 szczoteczki w jednej (pogrubiająca i wydłużająca), no i na rzęsach wyglądają pięknie :D 

Re: Tusz idealny

Musze pomyśleć nad wypróbowaniem tego Bourjois, cena tego ciemniejszego różni się jakoś od zwykłego ? ;)

Re: Tusz idealny

Cena niczym się nie różni :D A z tego co się orientuje to teraz jest jakaś promocja, więc można go nabyć w fajnej cenie :D

Re: Tusz idealny

Miałam sporo drogich tuszy ale od ponad roku niezmiennie używam tuszu z.Wibo growing lashes wersja zielona, mam już pewnie z 10 opakowanie. Kosztuje około 10 zł, pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie osypuje się tak bardzo i pozostawia miękkie rzęsy. Wadą jest jednak to ze szybko wysycha, serdecznie polecam ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: