Trycholog Gdańsk

  • 2016-10-11, o 14:09
  • 11
  • 4 319
  • 9
  • 3

Trycholog Gdańsk

Pytanie kieruję głównie do osób z Trójmiasta chociaż fajnie jakby inni równięz napisali swoje doświadczenia z wypadaniem włosów . Mianowicie od jakiegoś czasu widzę u siebie wzmożone wypadanie włosów co wcale mi sie nie podoba. Myślałamże jest to wina pielęgancji i przestałam je farbować,, stosować prostowicę. Ale nie włosy nadal się sypią. Normalnie codziennei z rana wyciągam coraz wiekszą kępe ze szczotki a z uwagi  na to,zemam te włosy ciemne to widzę je wszędzie. Na kanapie , na podłodze. Aż mi czasami głupio jak znajomi przychodzą :P Zapisalam sie do dermatologa na fundusz i czekam w kolejce bo wizytę mam na.... kwiecień hehe.

Tak więc czy znacie kogoś dobrego   , ewentualnie napiszecie na czym polega taka wizyta? 

Re: Trycholog Gdańsk

Niestety nie słyszałam o żadnym:(

Re: Trycholog Gdańsk

Nie jestem z Gdanska, ale życzę powodzenia!

Re: Trycholog Gdańsk

Na wizycie lekarz obejszy Twoją głowę stan Twoich włosów oraz skóry. Zrobi wywiad. w ktorym wypyta sie Ciebie o przebyte choroby. Potem powinien zlecic badania (jak trichogram czy biopsja jeśli widzi,ze coś jest nie tak ze skórą). W Gdańsku mogę polecić klinikę doktora Michajłowskiego na Skłodowskiej . Przyjmują tam lekasze, kosmotolodzy na studiach. Wystrzegaj sie natomiast trychologów jedynie po kursach bo takich nie brakuje. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Trycholog Gdańsk

To trycholog moze być rówiez bez studiów? Nie wiedziałam Czy chodzilaś do tej kliniki?

Re: Trycholog Gdańsk

Może byc bez studiów niestety. Tak wiec najlepiej jst sprawdizc czy naprawdę idziesz do lekarza. Chodziłam na Skłodowska na początku tego roku. Wypadały mi włosy po ciąży i nie wiedzialam o co biega bo robiłam wczęsniej badania hormonalne i wszytko było ok. Lekarz rodzinny rozkłądam ręce, nie pomagaly zadne wcierki tak wiec w koncu wbralam sie do lekarza. Na skłodowskiej zrobili mi wszystkie badania, rownież biopsję, której się balam ale która okazała sie ledwie lekkim ukłóciem. Potem chodziłam tam na mezoterapię skóry głowy aby pobudić cebulk. Bardzo mi to pomogło. Efekt widać rzecz jasna po jakimś czasie po zabiegu bo włosy muszą mieć czas na to aby odrosnąć. widziałam jednakmasę nowych baby hair.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Trycholog Gdańsk

nigdy u takiego lekarza nie byłam. ciekawa jestem co by mi powiedziano

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trycholog Gdańsk

nigdy u takiego lekarza nie byłam. ciekawa jestem co by mi powiedziano

2016-10-21 14:13:10 autor makao

Ja tak samo:)))

Re: Trycholog Gdańsk

A ile Cię taki zabieg kosztowal? Możesz dać mi kontakt?

Re: Trycholog Gdańsk

Może byc bez studiów niestety. Tak wiec najlepiej jst sprawdizc czy naprawdę idziesz do lekarza. Chodziłam na Skłodowska na początku tego roku. Wypadały mi włosy po ciąży i nie wiedzialam o co biega bo robiłam wczęsniej badania hormonalne i wszytko było ok. Lekarz rodzinny rozkłądam ręce, nie pomagaly zadne wcierki tak wiec w koncu wbralam sie do lekarza. Na skłodowskiej zrobili mi wszystkie badania, rownież biopsję, której się balam ale która okazała sie ledwie lekkim ukłóciem. Potem chodziłam tam na mezoterapię skóry głowy aby pobudić cebulk. Bardzo mi to pomogło. Efekt widać rzecz jasna po jakimś czasie po zabiegu bo włosy muszą mieć czas na to aby odrosnąć. widziałam jednakmasę nowych baby hair.

2016-10-21 13:06:45 autor Lenarka

 

Dobrze wiedzieć:) wiele przydatnych informacji:)

Re: Trycholog Gdańsk

Oj nie pytaj mnie się o takie rzeczy bo tak jak już wspomniałam byłam na początku tego roku tak wiec już nie pamiętam, poza tym podejrzewamże ceny mogły sie już pozmnieniać. mogę Ci dac nr telefonu i sama się dopytaj o cennik i wolne terminy 793 997 080

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: