Trolle/spamerzy

  • 2013-10-17, o 10:41
  • 42
  • 19 330
  • 22
  • 32

Re: Trolle/spamerzy

Ale z drugiej strony, jak się widzi "usunięto reklamę z podpisu", a niektóre starsze użytkowniczki mają w swoich podpisach reklamy, których nie da się przeoczyć (dużo większa czcionka niż w samym poście, kontrastujące kolory), to się zastanawiam, jakie te reklamy były w usuniętym podpisie. Nie moją sprawą jest osądzać to, w jaki sposób użytkownicy reklamują swoje strony i blogi, ale jeśli jednym się pozwala na umieszczenie linków w podpisie, to innym też należy na to pozwolić - chyba, że link prowadzi do zawirusowanej strony.

Nie chcę tutaj podkopywać autorytetu moderatora, jedynie wyrażam swoje zdanie na temat reklam na forum. I wiem, że reklama reklamie nie równa.

Avlime

Dziewczyny maja w podpisie linki do swoich blogow. Linkow do blogow nie usuwam nawet nowym uzytkownikom.
Jakie podpisy usuwam, juz Cie informuje - uslugi kamieniarskie, firmy przewozowe, sprzedaz mebli foteli, sex shopy, itp. , przykladow chyba wystarczy. Spam to nie tylko zawirusowana strona lub agitowanie do zakupow, to rowniez tresci niechciane i niepotrzebne. Zwlaszcza ze reklamy sa umieszczane przez osoby, ktore chca tu zamiescic swoja reklame a wcale nie maja zamiaru sie udzielac co przeciez latwo rozpoznac po postach a jeszcze do tego mam dobrego "nosa" i duze doswiadczenie jako administrator i moderator na wielu forach i w Holandii i w Polsce, nie jestem swiezakiem tak ze dziekuje za dobre rady .

Re: Trolle/spamerzy

Sądzę, że to Ty napisałaś:

"Odpisujesz na stare posty sprzed poltora roku. Ladka Raniec - przeciez Wy pisalyscie z jednego IP adresu czyli z jednego komputera to sobie w domu prywatnie pokazcie fotki.
Nie po raz pierwszy odgrzebujesz stare posty po to zeby wstawic reklame "

Dwie sprawy - proszę o jakiś screen/dowód tego jednego IP bo to jedna wielka bzdura!
Druga sprawa - radzę przeczytać co to jest IP, bo sądząc po tym co napisałaś, nie masz o tym pojęcia.

Re: Trolle/spamerzy

Sądzę, że to Ty napisałaś:

"Odpisujesz na stare posty sprzed poltora roku. Ladka Raniec - przeciez Wy pisalyscie z jednego IP adresu czyli z jednego komputera to sobie w domu prywatnie pokazcie fotki.
Nie po raz pierwszy odgrzebujesz stare posty po to zeby wstawic reklame "

Dwie sprawy - proszę o jakiś screen/dowód tego jednego IP bo to jedna wielka bzdura!
Druga sprawa - radzę przeczytać co to jest IP, bo sądząc po tym co napisałaś, nie masz o tym pojęcia.

raniec

Ok, mialam na mysli pisalyscie z tego samego numeru IP komputera = z tego samego komputera , nie lap mnie za slowka.
Jest taka ikonka dla moderatora przy kazdym poscie - informacja i po kliknieciu oto co sie ukazuje:

http://imageshack.com/a/img706/2196/a8x3.png

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trolle/spamerzy


Druga sprawa - radzę przeczytać co to jest IP, bo sądząc po tym co napisałaś, nie masz o tym pojęcia.

raniec


A ja Tobie radze zaprzestania trollowania na forum i spamowania. To jest moje ostatnie ostrzezenie !

Re: Trolle/spamerzy

nie rozumiem po co to robią

Re: Trolle/spamerzy

Tez tego nie rozumiem :)

Re: Trolle/spamerzy

niektórym sie nudzi

Re: Trolle/spamerzy

tez prawda

Re: Trolle/spamerzy

sa ludzie i ludzie co poradzić

I tak najgorsze są łańcuszki W rodzaju "Jak to przeczytasz to umrzesz, chyba, że wkleisz to do miliona komentarzy"
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: