Tołpa - wątek ogólny

  • 2016-01-27, o 09:21
  • 21
  • 9 888
  • 19
  • 18

Tołpa - wątek ogólny

Tołpa (Torf Corporation) to polska marka, która oferuje produkty pielęgnacyjne (do ciała, twarzy, włosów, dla dzieci i mężczyzn). Produkty można kupić w wybranych drogeriach, na stronie internetowej bądź nawet w Biedronce firma ma swoje produkty pod inną nazwą (wystarczy poszukać na odwrocie "Torf Corporation")

W tym wątku możemy pytać o konkretny produkt, który nas interesuje, jak i dzielić się sprawdzonymi produktami lub przestrzegać przed tymi, które się nie sprawdziły. Znacie tę markę?

 

Miałam 2 kremy - jeden z serii Botanic Amarantus, który był fajnym, lekkim kremem pod makijaż. Drugi, kupiony w Biedronce, miał zieloną etykietę i mnie nie zachwycił. Produkty te charakteryzuje mocny zapach.

W mojej łazience znalazły się też żele, które były niezłe. Na ten moment mam jedynie serum do rąk i paznokci, które pięknie pachnie i nawilża. W planach mam zakup szamponu. :)

Re: Tołpa - wątek ogólny

Ile kosztuje ten krem Botanic Amarantus.?

Re: Tołpa - wątek ogólny

Ile kosztuje ten krem Botanic Amarantus.?
2016-01-27 10:39:50 autor AgataR

Dałam za niego ok. 30zł, nie wiem, czy jest nadal dostępny w sprzedaży, bo miałam go jakiś rok temu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tołpa - wątek ogólny

tołpa oferuje produkty marnej jakosci po ktorej wiele dziewczyn dostaje uczulenia

Re: Tołpa - wątek ogólny

Bardzo lubię

Re: Tołpa - wątek ogólny

Lubię te kosmetyki, jeszcze nie trafiłam na bubel. 

Re: Tołpa - wątek ogólny

Mój facet kiedyś używał kremu dla mężczyzn ale go wysypał. Ja nie miałam nic z tej firmy. 

Re: Tołpa - wątek ogólny

równiez nie mam nic z tej firmy

Re: Tołpa - wątek ogólny

jakoś nie przekonuje mnie ta firma

Re: Tołpa - wątek ogólny

Dobra firma

Re: Tołpa - wątek ogólny

uwielbiam;) wypróbowałam niemal wszystkie kosmetyki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: