To mój pierwszy raz

  • Temat zamknięty
  • 2010-12-27, o 17:11
  • 32
  • 11 770
  • 25
  • 30

To mój pierwszy raz

Lubie robić makijaże i często sama coś kombinuje w domu, ale nigdy nie publikowałam swoich dzieł bo się wstydziłam Koleżanki mnie namówiły więc wystawiam mój zielony make up... ocencie proszę

Re: To mój pierwszy raz

...... jak sama zauważyłaś pewno... Jakość tego zdjęcia nie jest rewelacyjna...i trudno jest trochę ocenić twoje dzieło... jak dla mnie za mało widać... aby coś oceniać....postaraj się zrobić wyraźne zdjęcie... wtedy będzie można coś ...komentować ale ogólnie podoba mi się i brawo za odwagę ja tez się bałam ale zawsze najgorszy jest pierwszy raz teraz poleci ....

Re: To mój pierwszy raz

Nie jest źle jak na pierwszy raz , chociaż ciekawe jaki byłby efekt otwartego oka, wydaję mi się że chyba kreska eyelinera jest troszkę nierówna,i ciemniejsze zielone cienie asymetryczne ale praktyka dużo daję,trzeba ćwiczyć, mi też na początku nie wszystko dobrze wychodziło

Re: To mój pierwszy raz

Cieszę się niezmiernie, że koleżanki Cie namówiły i że opublikowałaś fotkę faktycznie szkoda, że nie masz otwartych oczu super pasuje Ci ten kolor do włosków czekamy na więcej!!

Re: To mój pierwszy raz

nie widać zdjęć

Re: To mój pierwszy raz

szkoda ze nie ma zdj (sweat)

Re: To mój pierwszy raz

Nie widać zdjęcia

Re: To mój pierwszy raz

Tylko ja nie widzę tego zdjęcia? Czy zostało usunięte, bo w sumie dziewczyny wyżej komentowały makijaż a teraz zdjęcie zniknęło ;O

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: To mój pierwszy raz

Nie ma juz zdjec

Re: To mój pierwszy raz

Nie ma :(

Re: To mój pierwszy raz

super

 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: