The Royal Make-up :)

  • 2011-04-29, o 16:35
  • 33
  • 10 674
  • 19
  • 31

The Royal Make-up :)

Skoro mamy specjalny dział do plotek... pozwoliłam sobie rozpocząć ten wątek
Przyznam szczerze, że w całym "zamieszaniu" z królewskim ślubem najbardziej interesował mnie makijaż Kate Middleton, zwłaszcza że Panna Młoda miała wykonać go sama ;]
Niestety, make-up Kate został poważnie skrytykowany... A co Wy sądzicie na ten temat?

Re: The Royal Make-up :)

Ja nie słyszałam na razie opinii co do jej makijażu - przyznam się jednak, że nie sprawdzałam żadnych portali. Mi dość podobał się:) miała mocno policzki podkreślone - ale ja tak lubie poza tym to szczerze wątpię, aby sama sobie makijaż robiła - za wielki stres aby utrzymać pędzelek, a co dopiero namalować kreskę ;p

Re: The Royal Make-up :)

Zaciekawiłaś mnie i aż specjalnie zerknełam jak była pomalowana i stwierdzam że makijaż był ładny, ale trochę ją postarzał a powinien rozpromienić, odmłodzić. A co do policzków to większość kobiet na zdjęciach miała tak mocno podkreślone poliki. Osobiście lubie mocniej podkreślone ale ona ma chyba za bardzo. U Ciebie Moniko bardziej naturalnie to wygląda:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: The Royal Make-up :)

pierwsze słysze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: The Royal Make-up :)

Mnie osobiście ten makijaz bardzo się podobał ale podobnie jak Monika sadzę, że raczej nie malowała się sama, zwłaszcza że taki dzień to ogromny stres :)

Re: The Royal Make-up :)

Według mnie pasował jej ten makijaż.

Re: The Royal Make-up :)

Dla mnie miała drochę za ciemne oko.

Re: The Royal Make-up :)

jak kto woli

Re: The Royal Make-up :)

ja nie lubie ciemnych mocnych makijazy

Re: The Royal Make-up :)

bardzo lubie naturalne makijaże a nie widocznie z kilometra ,mam tu na mysli głównie oczy

Re: The Royal Make-up :)

BardZo ładne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: