Tangle Teezer - Salon Elite czy kupić ?????????

  • 2015-12-30, o 01:17
  • 26
  • 7 516
  • 18
  • 21

Re: Tangle Teezer - Salon Elite czy kupić ?????????

Zapewne "nie warto" piszą osoby, ktore nawet jej nigdy nie miały, bo sama widziałam jak pisaly na forum:) szczotka mimo swojej ceny, jest naprawde genialna, rozplątuje włosy, idealnie dopasowuje sie do dłoni, włosy przez nią nie wypadaja:) jest moim numerem 1 i za nic w świcie nie wymieniłabym ją za jakas zwykła z rossmana:) 

2016-01-29 02:00:38 autor zuzkarebel

Dokładnie 

Tak

musze sprobowac :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tangle Teezer - Salon Elite czy kupić ?????????

Zapewne "nie warto" piszą osoby, ktore nawet jej nigdy nie miały, bo sama widziałam jak pisaly na forum:) szczotka mimo swojej ceny, jest naprawde genialna, rozplątuje włosy, idealnie dopasowuje sie do dłoni, włosy przez nią nie wypadaja:) jest moim numerem 1 i za nic w świcie nie wymieniłabym ją za jakas zwykła z rossmana:) 

2016-01-29 02:00:38 autor zuzkarebel

Dokładnie 

2016-02-01 08:14:30 autor zosiakar

Miała ją i też powiem - nie warto! Dla mnie to bubel, jedynie nadaje sie dla osób które mają na głowie 5 włosów na krzyż. Ja mam gęste włosy i nie byłam w stanie się nią uczesać, nie dość że ma beznadziejny kształt i ciągle wypada z dłoni to kolce są zbyt krótkie i zbyt miękkie, dlatego nie czeszą włosów tylko je głaszczą, przy okazji wyginając się w drugą stronę. Wiem, że wiele osób ją chwali, ale jeśli ktoś ma możliwość to proponuje ją najpierw wypróbować przed kupnem bo nie raz szczotka za 5 zł jest więcej warta niż TT

mam i polecam :)

warto kupic,, mam ipolecam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: