Szukam szminki od miesięcy

  • 2016-06-16, o 14:52
  • 25
  • 7 775
  • 19
  • 20

Szukam szminki od miesięcy

Jak w temacie, od wielu miesięcy szukam szminki o kolorze widocznym na zdjęciu. Kupiłam już wiele podobnych przez internet, jednak za każdym razem były zbyt różowe, czy pomarańczowe. Mogłybyście mi pomóc? Nie chcę już wydawać pieniędzy na produkty, których nie użyję. Czy któraś z Was ma taką szminkę, ewentualnie orientuje się, gdzie mogłabym ją kupić? Zależy mi, żeby była matowa. A cena... ona już nie gra roli przy mojej desperacji :(

Re: Szukam szminki od miesięcy

Re: Szukam szminki od miesięcy

Niestety po filmiku widzę, że jest Nude, a ja szukam takiego wręcz sinego koloru, jak na zdjęciu. Mimo to bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Re: Szukam szminki od miesięcy

Re: Szukam szminki od miesięcy

Może pomadka w płynie z Golden Rose?
Kinga

Re: Szukam szminki od miesięcy

red lipstick monster wstawila kiedys filmik o szminkach o takim 'trupim' kolorze

Re: Szukam szminki od miesięcy

W kolekcji pomadek płynnych GR jest taki trupi kolor numer 10 ale wydaje mi się, że jest jaśniejszy niż ten na zdjęciu

Re: Szukam szminki od miesięcy

Tak, jest jaśniejszy :( ale kupiłam go, właśnie dziś przyszedł i połączyłam go z ciemnoróżową szminką, wygląda całkiem nieźle. Ale mimo wszystko chciałabym mieć idealnie taką, jak na zdjęciach. Wie ktoś może, jak zdobyć pomadki ze Stilo? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szukam szminki od miesięcy

Wydaje mi sie ze colour pop miał taka podobna

Re: Szukam szminki od miesięcy

hm, może golden rose velvet matte?

Re: Szukam szminki od miesięcy

Nowa kolekcja pomadek z Inglota ma taki wlasnie matowy trupi odcien:) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: