Sukienka na wesele

  • 2019-02-21, o 17:29
  • 9
  • 1 725
  • 10
  • 9

Sukienka na wesele

Czy wypada ubrać na wesele czerwoną sukienkę? Ma standardowy dekolt i nie ma zbyt wyciętych pleców, ale mocno przykuwa wzrok. Nie chcę rywalizować o uwagę z panną młodą, ale bardzo mi się podoba sukienka, a wesele byłoby dobrąokazją żeby ją założyć. Co o tym myślicie?

Re: Sukienka na wesele

jak najbardziej,biel jest tylko zarezerwowana dla panny młodej.Sama również ubieram czerwone sukienki na wesela

Re: Sukienka na wesele

A szukałaś online ? zgadzam się ,biel jest tylko dla panny młodej. A ta sukienka usunięto reklamę nie sporsta towim oczekiwnią? jest czerwona tak jak pisałaś. Myśle,że to symbol miłośi a w tym dniu jest on bardzo ważny 

Re: Sukienka na wesele

Jasne,ze wypada

Re: Sukienka na wesele

Ja sporo sukienenk na weselę kupowałam przez internet. Mam ulubiony sklep, nazywa się Lou. Sukienka z falbankami Astoria, jaką kupiłam tam na wesele brata jest prześliczna. Każdy pytał, skąd ją mam :) Mają ciekawe, oryginalne wzory, w sklepie nie widzę takich nigdy. usunięto reklamę

Re: Sukienka na wesele

Wg mnie nie ma z tym problemu. :)

Re: Sukienka na wesele

Panna młoda na zarezerwowaną biel, więc śmiało można zakładać czerwoną sukienkę :)

Re: Sukienka na wesele

Czerwona jak najbardziej :) na ostatnich kilku weselach, na których byłam zawsze było przynajmniej kilka dziewczyn w tym kolorze

Re: Sukienka na wesele

Oczywiście, że pasuje! Super kolor na wesele :)
K.K.

Re: Sukienka na wesele

Czerwoną spokojnie założyłabym na wesele. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: