Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

  • 2014-12-29, o 16:43
  • 38
  • 10 606
  • 25
  • 33

Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Mam na sprzedaż torbę na pędzle z kieszeniami ( miejsce na puszki, gąbki, szpatułki i inne ) i paskiem pozwalającym spiąć torbę wokół bioder. Imitacja skóry.Torba jest w idealnym stanie ,miałam ją tylko 2 razy na pokazie makijażu.

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

swoją drogą musze sobie niedługo zamówić cos na moje pędzle jak będe w podrózy ,dziewczyny w czym Wy trzymacie swoje pędzle jak zabieracie je ze sobą w podróż bo nie chciałabym żeby włosie sie powyginało

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Ja obcenie jak gdzieś zabieram pędzle to w osłonki (te w których suszę) i do małego piórnika :) Ale zastanawiam się nad zakupem takiej tuby, coś w stylu Sigmy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Ja obcenie jak gdzieś zabieram pędzle to w osłonki (te w których suszę) i do małego piórnika :) Ale zastanawiam się nad zakupem takiej tuby, coś w stylu Sigmy :)

2015-08-03 19:25:01 autor KamiluŚkaa

Ja mam taką tubę z Glambrush i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest świetnie wykonana, dobrze przewozi się w niej pędzle, nie otwiera się w torbie. Dodatkowo trzymam w niej pędzle na biurku.

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

O dzięki za informację, zaraz ją obejrzę ;)

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

no właśnie ja nie mam takich osłonek i zastanawiam się czy one są dla mnie niezbędne i powiem szczerze że kształt oslonek bardziej odpowiada mi taki w jakich się kupuje duże pędzle ,taki kształt byłby fajny do przewożenia tylko oczywiście z mocniejszego materiału ,chetnie bym takie kupiła.

 

Liliana a jak trzymasz je w tej tubie podczas podrózy to masz je jeszcze w jakiś osłonkach ? szkoda że tej tuby nie ma czarnej.

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Taka torba to fajny i pomocny gadżet :)

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

mnie bardzo brakuje takiej torby

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Tuba by mi się bardziej przydała

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

tuba dla mnie to nie do końca trafny wybór ja wole bardziej małą torbkę tylko dlaczego one sa takie drogie

Re: Sprzedam torbę na pędzle do makijażu

Ja używam saszetki
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: