Sposób na śnieżnobiały uśmiech

  • 2016-09-26, o 17:56
  • 16
  • 5 927
  • 15
  • 15

Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Aż wstyd się przyznać- mam strasnie żółte zęby. Postanowiłam jak najszybciej pozbyć się tego koloru. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na śnieżnobiałe zęby? Możecie mi coś polecić?

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Słyszałam dużo o oleju kokosowym, a także węglu aktywnym, jednak nie próbowałam żadnej z metod. U mnie dobrze sprawdzały się pasty wybielające, a także różne preparaty do wybielania, jednak jest to wydatek i ryzyko, że nasze zęby naturalnie nie mają śnieżnobiałego zabarwienia i nic je nie wybieli, a może jedynie odrobinę rozjaśnić na jakiś czas.

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Wybierz sie do dentysty:)

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Cześć.

Jako dentysta odradzałabym stosowanie past wybielających, bo konsekwętnie niszczą szkliwo. Jeżeli zabiegi wybielające to tlko w gabinecie u specjalisty- drogie ale bezpieczne i co najważniejsze skuteczne.

Pozdrawiam. 

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Ja ostatnio zaczęłam używać ścierającej pasty do zębów Colgate i już widzę efekty. Słyszałam też, ż długotrwałe picie naparu z czystka, wybiela zęby.

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Cześć.

Jako dentysta odradzałabym stosowanie past wybielających, bo konsekwętnie niszczą szkliwo. Jeżeli zabiegi wybielające to tlko w gabinecie u specjalisty- drogie ale bezpieczne i co najważniejsze skuteczne.

Pozdrawiam. 

2016-09-27 11:17:05 autor alicjaszumiec

Ile kosztują takie zabiegi?

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

polecam pastę BLANX :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

polecam pastę BLANX :)

2016-09-28 22:31:35 autor Lukrecjaa

Potwierdzam!

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

polecam pastę BLANX :)

2016-09-28 22:31:35 autor Lukrecjaa

jest genialna!

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

mi niestety nic nie pomaga, bo wszelkie pasty czy domowe sposoby działają na przebarwienia, a ja po prostu mam żółtą kość... może nie jakoś strasznie, ale wg mnie widać to bardzo, kiedy np. użyję pomadki o pomarańczowym odcieniu :( (tym bardziej ubolewam, bo właśnie takie kolory mi się podobają...)

Re: Sposób na śnieżnobiały uśmiech

chyba najskuteczniejsze będzie wybielanie u stomatologa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: