Sposób na pozbycie cie cellulitu

  • 2015-10-07, o 08:49
  • 71
  • 23 839
  • 58
  • 59

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Jeśli chodzi o cellulit, nie ma co liczyć, że same balsamy czy sera coś pomogą. Potrzebna jest spora aktywność fizyczna i ruch, sporo wysiłku i motywacji, bo efektów nie osiągnie się od razu. Ja miałam bardzo dużo problem z cellulitem po ciąży, zapisałam się na siłownię usunięto reklamę i po kilku miesiącach nie mogłam uwierzyć, bo moje uda wyglądały dużo dużo lepiej, a teraz jest rewelacyjnie, zero cellulitu. Dodatkowo cała sylwetka mi się poprawiła i dużo lepiej się czuje, mam więcej energii. ;)

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Oczywiście bardzo ważna jest dieta i ćwiczenia-  to podstawa. Jednak odpowiednie kosmetyki są w stanie ten proces przyśpieszyć. W moim przpadku tak było. Mogę polecić Olej macadamia  oraz rycynowy firmy Nature Queen. usunięto reklamę 

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Na pewno peeling kawowy pomoże, ale bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nawet najdroższe kosmetyki nie zdziałają cudów

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Ja polecam zabieg cellulit vib ericson laboratoire. 

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Jeśli chodzi o cellulit, nie ma co liczyć, że same balsamy czy sera coś pomogą. Potrzebna jest spora aktywność fizyczna i ruch, sporo wysiłku i motywacji, bo efektów nie osiągnie się od razu. Ja miałam bardzo dużo problem z cellulitem po ciąży, zapisałam się na siłownię usunięto reklamę i po kilku miesiącach nie mogłam uwierzyć, bo moje uda wyglądały dużo dużo lepiej, a teraz jest rewelacyjnie, zero cellulitu. Dodatkowo cała sylwetka mi się poprawiła i dużo lepiej się czuje, mam więcej energii. ;)

2016-09-13 12:52:48 autor zuzanna

 

Zgadzam się w 100%:(

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Banka chińska i jakieś masaże :)

2015-10-07 18:05:10 autor KamiluŚkaa

 

Tez o tym slyszalam:)

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

fakt, banska chisnka robi fajne efekty:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

są specjalne ćwiczenia:) 

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

bieganie, cwiczenia i dieta

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

bieganie, cwiczenia i dieta

2016-10-14 07:20:01 autor leo

Plus dobre kosmetyki, jak np: Cellu Lift z Efektimy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: