Rumień na polikach

  • 2015-09-29, o 00:11
  • 28
  • 7 904
  • 21
  • 23

Rumień na polikach

Da się go pozbyć? Lub jakoś zakryć? Mój dermatolog powiedział mi że nic się z tym nie da zrobić, bo to genetyczne, ale zastanawiam się czy są jakieś maście czy coś w tym stylu

Kamila.

Re: Rumień na polikach

Z tego co się orientuje są różne kremy wybielające, ale czy podziałają na rumień nie wiem

Re: Rumień na polikach

A jak nie to to może jakis dobry kamuflaż, bądź korektor. Chociaż nie wiem czy można to malowac, nigdy czegoś takiego nie mialam

Re: Rumień na polikach

A powiedział Ci dokładnie czego masz unikać, żeby nie pogorszyć stanu? Bo to bardzo ważne. 

Są składniki, które mogą jedynie zneutralizować rumień, bo usunąć da się go chyba tylko laserowo. Używaj kosmetyków z witaminą C, która uszczelnia naczynia krwionośne, oraz B, która wzmacnia delikatką skórę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. 

Re: Rumień na polikach

Sugeruję zmienić dermatologa. Można łykać rutinoscorbin na uszczelnienie naczyń. Są też całe linie kosmetyków do cery naczynkowej. Bo u niektórych są to popękane naczynka, a u innych właśnie rumień. Wizyta u dobrej kosmetyczki też nie zaszkodzi, tylko nie daj się naciąć na sprzedawane przez nie cud kosmetyki. 

Re: Rumień na polikach

niestety równiez mam z tym problem

Re: Rumień na polikach

Może na polikach używaj jaśniejszego pudru, który zniweluje czerwone plamy

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Rumień na polikach

Sugeruję zmienić dermatologa. Można łykać rutinoscorbin na uszczelnienie naczyń. Są też całe linie kosmetyków do cery naczynkowej. Bo u niektórych są to popękane naczynka, a u innych właśnie rumień. Wizyta u dobrej kosmetyczki też nie zaszkodzi, tylko nie daj się naciąć na sprzedawane przez nie cud kosmetyki. 

2015-09-29 13:03:48 autor perla

Dokladnie tak, zapytaj rowniez w aptece

Re: Rumień na polikach

Chyba tylko dermatolog pomoże

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rumień na polikach

Rumień ciężko zlikwidować

Re: Rumień na polikach

polecam wizyte u dermatologa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: