Rozdwojone końcówki.

  • 2015-09-28, o 07:55
  • 78
  • 30 267
  • 54
  • 70

Rozdwojone końcówki.

Co poradzić na rozdwojone końcówki? Zostaje tylko ścięcie? 

Kamila.

Re: Rozdwojone końcówki.

Może nie od razu ścięcie ale podciać włosy wypada, raz ze zniszczonych końcówek raczej się nie odbuduje a po podcieciu włosy szybciej i zdrowo będą rosły. Z resztą dobrze jest mieć wyrównane końce włosów a nie postrzepione, nawet dka samej estetyki :)

Re: Rozdwojone końcówki.

mi raz fryzjerka powiedziała, że te wszystkie specyfiki na rozdwojone koncówki to pic na wodę, że rozdwojone będzie trzeba ściąć, one już sie nie naprawią ;)

najlepiej to podcinać co 4-5 miesięcy tak z 1 cm w zależności od kondycji włosów. ja dużo farbuję i roz\jaśniam, wiec często mi się rozdwajają.

Re: Rozdwojone końcówki.

regularnie podcinać. Warto też używać serum do włosów albo jedwabiu ;)

Re: Rozdwojone końcówki.

Ja lubię serum Biovax z L'biotica. Może nie sklei rozdwojonych końcówek ale bardzo fajnie je wygładza. To moje ulubione serum póki co.

Re: Rozdwojone końcówki.

Moim zdaniem na zniszczone jedynie cięcie :)

Re: Rozdwojone końcówki.

niestety nie ma żadnego "kleju" na końcówki- nic tylko podciąć :( jako kilkuletnia włosomaniaczka polecam zabezpieczanie produktem loreala- mythic oil. Trochę drogi ale jedyny w swoim rodzaju :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rozdwojone końcówki.

Moim zdaniem również pozostaje ścięcie. Czasami sama biorę nożyczki (specjalnie przeznaczone do włosów) i wycinam rozdowjone końcówki, żeby nie tracić za dużo na długości, czego nie unikniemy u fryzjera. 

Re: Rozdwojone końcówki.

Nie istnieje ŻADEN kosmetyki, który by je spalił Tak tylko ścięcie u fryzjera całość lub w donu samemu pojedyńcze końcówki

Re: Rozdwojone końcówki.

ja zawsze mam z tym problem

Re: Rozdwojone końcówki.

nie ma takiego kosmetyku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: