Rotująca mascara FLORMAR

  • 2011-11-17, o 19:08
  • 34
  • 12 124
  • 20
  • 32

Rotująca mascara FLORMAR

Hej Dziewczyny. Zapewne pamiętacie rozdanie Moniki, w którym do zdobycia była rotujaca mascara Flormar. Stałam sie jej szczęśliwą posiadaczką i chciałam ją serdecznie polecić!
Nigdy nie byłam specjalistką od podkręcania rzęs. Na szczęście z natury obdarzona długimi i czarnymi, nie musiałam się specjalnie przykładać do tego elementu makijażu, ale ta mascara jest teraz super bajerem w mojej kosmetyczce i naprawde świetnie podkręca rzęsy przy zerowym wysiłku (wystarczy wcisnąć guziczek i szczoteczka kręci się w jedną lub drugą stronę - tak jak widać to na filmiku z rozdania). Jeśli macie w planie nowy tusz i chcecie sobie dogodzić, to zachęcam!
Bez obawy o oczy, nie zrobicie sobie krzywdy - mnie od samego początku elektryczna szczoteczka nie sprawiała najmniejszego problemu.
Dzięki wielkie za ten tusz, Moniko! Jestem z niego bardzo zadowolona!

Mademoiselle

Re: Rotująca mascara FLORMAR

Może pokażesz zdjęcia bez tuszu i z tuszem? I opiszesz bardziej ten tusz np, kosystencja, kolor (czarny, intensywnie czarny, czy nijaki), efekt porównywalny do jakiej maskary?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Rotująca mascara FLORMAR

Próbowałam właśnie zrobić jakieś fotki, ale wyszły tak beznadziejnie nieostre, że się poddałam! Mam niestety kiepski aparat (choc dopiero co kupiony, więc liczyłam że się lepiej sprawdzi)...
Jeśli chodzi o kolor, to dla mnie nie ma różnicy w czerniach, bo wszyskie tusze, które do tej pory miałam miały podobny kolor. A że moje rzęsy są i tak czarne, to ja nie widzę wielkiej zmiany kolorystycznej. Chodzi mi zawsze o podkręcenie i pogrubienie. Może ktoś inny miał już ten tusz i może się wypowiedzieć

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rotująca mascara FLORMAR

nie wiem czy zdałaby u mnie egzamin

Re: Rotująca mascara FLORMAR

U mnie sie sprawdzila

Re: Rotująca mascara FLORMAR

Ciekawe, być może wypróbuję

Re: Rotująca mascara FLORMAR

nie znam

Re: Rotująca mascara FLORMAR

No nie powiem Ciekawy

Re: Rotująca mascara FLORMAR

Któraś z dziewczyn go jeszcze testowała?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Rotująca mascara FLORMAR

gdybyś wstawiła zdjęcia przed i po to byłoby fajnie :)

Re: Rotująca mascara FLORMAR

Bedzie dostepny w tutejszym sklepie? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: