Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

  • 2015-10-04, o 18:10
  • 39
  • 10 975
  • 26
  • 35

Pomimo, że mam cerę mieszaną (ale nie tłustą), świetnie sprawdza się u mnie color stay do cery mieszanej i suchej.

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Mnie nigdy nie zapchał, bardzo go lubię. Na mojej tłustej cerze utrzymuje się bardzo długo i też długo trzyma mat. 

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Tez uzywalam i polecam.
Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Ten podkład jest zdecydowanie jednym z najskuteczniej kryjących na rynku. Mimo, że moja twarz ma tendencję do świecenia się, na mojej buzi bardzo długo utrzymuje się jego matowe wykończenie. Jest świetny na szczególne okazje, na co dzień też może być, ale niestety trochę przesusza skórę, więc wtedy obowiązkowo porządne nawilżanie. Podkład jest zdecydowanie warty polecenia, bardzo ładnie ujednolica wygląd cery, można siebie nie poznać!!! :) , warto go używać zwłaszcza wtedy kiedy jesteśmy fotografowani - na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie. Jedyny minus jest taki, że obciąża skórę. Kiedy stosowałam go codziennie wygląd mojej twarzy ogorszył się, teraz używam go okazjonalnie. Mam odcień 110 ivory dla totalnych bladzioszków, 03 affiniotone jest od niego ciemniejszy a 150 revlon colorstay buff jest czymś po środku, więc może być dobry dla Ciebie, tak wnioskuję z tego, co piszesz. Nie polecam kupować w drogeriach Rossman, gdzie kosztuje blisko 70 zł...

Jana

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Dla mnie niestety nie jest dobry :/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Ja mam mieszaną i colorstayi się nadawał

super

musisz na żywo dobrać

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Dla mnie za ciężki

Re: Revlon color stay cera tłusta i mieszana.

Najlepiej iść do drogerii bo tak metodą prob i błędów to kosztowny interes ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: