Re: makijaż glamour

  • 2016-03-20, o 02:19
  • 23
  • 7 677
  • 19
  • 7

Re: makijaż glamour

Moja propozycja prostego makijażu glamour. Czekam na wasze opinie i uwagi, chętnie zobaczę również wasze prace w tej stylistyce :). Pozdrawiam ciepło :* 

 

Re: makijaż glamour

Bardzo ładny i starannie wykonany makijaż. Nie wiem, czy to kwestia padania swiatła na fotografii, ale słabo zaakcentowane są policzki. Ja chyba dodałabym na nie odrobinę różu w zimnym kolorze, aby nieco ożywić twarz i nadać jej rumieńców.

Jana

Re: makijaż glamour

Miło mi, że się podoba (blush). Dziękuję za sugestię, różu jest faktycznie mało, bo zawsze wydaje mi się, że jest za różówo, albo za pomarańczowo :/ 

Re: makijaż glamour

Piekny makijaz:)
Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: makijaż glamour

Piękny akcent na usta. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż glamour

Dziękuję Wam bardzo za opinie! :)

Re: makijaż glamour

Bardzo ładnie pomalowane usta. :)

Re: makijaż glamour

super makijaż

Re: makijaż glamour

Jejku czy ja się kiedyś naucze robić taką kreskę?!?!?!

 

PIĘKNIE!

Re: makijaż glamour

Jejku czy ja się kiedyś naucze robić taką kreskę?!?!?!

 

PIĘKNIE!

2016-06-23 13:39:29 autor saintesesions

 Dziękujęę :). Ja staram się wyobrazić sobie kreskę patrząc prosto w lusterko. Patrząc na wprost ustalam mniej więcej gdzie chcę aby kreska mi się kończyła i robię w tym miejscu kropeczkę, przy jednym i drugim oku, to pozwoli mi na jak najbardziej symetryczny makijaż. Potem robię dolną kreskę kreski :D czyli z zewnętrznego kącika oka prowadzę linię tak aby była przedłużeniem dolnej powieki i prowdziła w stronę końcówki brwi i kończyła się w miejscu, wcześniej narysowanej, kropki.Teraz patrząc na wprost staram się narysować linię od najwyższego punktu powieki do tej początkowej kropeczki (ja robię prostą linię na otwartym oku, po zamknięciu powieki wychodzi taki efekt jak powyżej, mam opadający kącik więc muszę oko "prostować", podążanie za naturalnym kształtem oka sprawiłoby, że wyglądałoby na jeszcze bardziej opadające). Powstały trójkąt wypełniam eyelinerem. Teraz dorysowuję cieniutką linię prowadzącą od najwyżego punktu oka do wewnętrznego kącika i gotowe :). 

Aby dobrze narysować kreskę musisz się zastanowić jaki kształt ma Twoje oko i w jakim rodzaju będzie wyglądało dobrze. Jeżeli czujesz się źle w kresce tzn, że żle ją narysowałaś :D. Ważny jest też dobry "sprzęt", czyli eyeliner o dobrej konsystencji i wygodny pędzelek. Ćwicz jak najczęsciej, próbuj na różne sposoby, aż w końcu poczujesz, że to jest to :). Powodzenia!

Re: makijaż glamour

Piękne!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: