Re: Przywitaj się

  • 2011-08-25, o 22:14
  • 46
  • 18 014
  • 29
  • 37

Re: Przywitaj się

cze dziewczyny, mam na imię Kasia, jestem spod Opola. niestety w kwestii makijażu jest totalna noga. cieszę się, że trafiłam do ladymakeup na forum, mam nadzieję, że się czegoś pozytywnego nauczę tutoriale są super !!! gratuluję

Re: Przywitaj się

ja cieszę się ze znalazłam stronke w sumie przypadkiem na której jest zarówno sklep jak i forum ,jak również kosmetyki ktorych marek w innych sklepach nie ma.

Re: Przywitaj się

Uwielbiam to forum, dzięki niemu nie tylko mogę się dzielić swoimi doświadczeniami ale to właśnie dzięki niemu sporo wiem :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przywitaj się

hej

Re: Przywitaj się

ja cieszę się ze znalazłam stronke w sumie przypadkiem na której jest zarówno sklep jak i forum ,jak również kosmetyki ktorych marek w innych sklepach nie ma.

2015-08-03 20:48:06 autor monika212121

ja miałam tak samo, bo chciałam sobie kupić pędzle Hakuro ;)

Re: Przywitaj się

Też jestem tu przez pędzle hakuro

Re: Przywitaj się

Hej :) Jestem Karolina i wciąż uczę się dużo na temat makijażu. Mnie sprowadził tu podkład Dermacol i dzięki niemu znalazłam mnóstwo innych kosmetyków. Bardzo fajny pomysł z tą stroną - połączenie sklepu z forum. Można poznać opinię innych na temat różych kosmetyków i ostatecznie kupić coś lub zrezygnować z zakupu:)

Re: Przywitaj się

fajnie że forum się powiększa i jest wiele ciekawych tematów

Re: Przywitaj się

fajnie że forum się powiększa i jest wiele ciekawych tematów

2015-10-19 08:45:58 autor MałgosiaGosia

zgadzam się, oby to dalej szło w tym kierunku :)

Re: Przywitaj się

Cześć :) fajnie, że jest nas coraz więcej :))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przywitaj się

Hej :) ja jakoś rok temu kupowałam tu pędzle Hakuro, w tym roku parę rzeczy sobie chciałam zamówić i tak oto tu jestem :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: