Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

  • 2015-08-24, o 20:46
  • 32
  • 9 707
  • 21
  • 27

Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Hej. Szukam paletki, która zawiera cienie o "szlachetnych" kolorach, to jest wziętych od różnych szlachetnych metali jak złoto, srebro, miedź, platyna i im podobne. Fajnie jakby to były cienie perłowe, bo metaliczne trochę za bardzo starają się świecić na oku, a ja chcę porobić makijaże delikatne ale z drobnymi błyskotkami, ;) http://i.imgur.com/hm6tmhm.jpg - tutaj chodzi mi o coś podobnego, tylko że cienie mieniłyby się delikatniej, no i fajnie byłoby mieć więcej na palecie niż te cztery kolorki. :) PS. Poprosze propozycje, a nie spamik do nabicia paru punktów w stylu "nie znam takiej paletki" albo "ale fajne kolorki". :D

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Może MUA Undress Me Too? Ma ładne złotka, brązy, czarny. I dwa ciężkie do określenia kolory, jakby złoto ze srebrem. Jak na niską cenę cienie są bardzo dobrej jakości.

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

A szukalas takich cienii np w Inglocie, Kobo..? Bo ze znalezieniem takiejpaletki może być problem

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Może Zoeva coca blend.

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Dzięki za propozycje z Zoevy i MUA, na pewno zerknę na te paletki.
A szukalas takich cienii np w Inglocie, Kobo..? Bo ze znalezieniem takiejpaletki może być problem
2015-08-24 21:16:41 autor AgataR

 

No właśnie Kobo jeszcze nie przepatrzone, bo w sumie czekam na zniżki w Naturze aby zaopatrzyć się w single. Do tego czasu chcę wymęczyć jakąś malą paletkę i odnależć się w kolorkach na przyszłość. ;)

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Jak nie znajdziesz MUA to jej odpowiednikiem jest Iconic 2

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

W #selfie są też dość ładne kolory ale nie wszystkie są z tych szlachetnych :)

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

ja również musze zakupic cienie z kobo ,chętnie je przetestuje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

uważam że nie ma takiej paletki która ma wszystkie sliczne kolory

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Dobrze dobrane jest 9 shades Gosha

Re: Paletka ze "szlachetnymi" kolorami

Paletka z catrice. Wszyscy ją zachwalają :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: