Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

  • 2016-10-09, o 18:58
  • 58
  • 12 983
  • 46
  • 47

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Płyn micelarny i emulsja do mycia twarzy. Chociaż zastanawiam się nad przejściem na masełko emoliencyjne :)
2023-11-19 11:14:45 autor Amante

 

Pierwszy raz słyszę o takim masełku.

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Płyn micelarny i emulsja do mycia twarzy. Chociaż zastanawiam się nad przejściem na masełko emoliencyjne :)
2023-11-19 11:14:45 autor Amante

 

Pierwszy raz słyszę o takim masełku.
2023-11-19 23:40:00 autor koniczyna684

Z tego co kojarzę to jest to masełko do demakijażu z Bandi. Ogólnie ciekawi mnie forma masełka jako produktu do demakijażu. Chyba spróbuję jak skończą mi się moje obecne kosmetyki 

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Płyn micelarny i emulsja do mycia twarzy. Chociaż zastanawiam się nad przejściem na masełko emoliencyjne :)
2023-11-19 11:14:45 autor Amante

 

Pierwszy raz słyszę o takim masełku.
2023-11-19 23:40:00 autor koniczyna684

Z tego co kojarzę to jest to masełko do demakijażu z Bandi. Ogólnie ciekawi mnie forma masełka jako produktu do demakijażu. Chyba spróbuję jak skończą mi się moje obecne kosmetyki 

2023-11-20 08:18:03 autor jagodach

Daj znać, jak przetestujesz na sobie. Jestem ciekawa jak się sprawdzi produkt w takiej formie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Dam znać :D ale z tego co słyszałam to jest sztos. Działają na zasadzie rozpuszczania makijażu, przez co nie trzeba mocno pocierać, a przy tym dobrze domywają i pielęgnują skórę, dla mnie to win win sytuacja 

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Masełko kojarzy mi się z czymś bardziej treściwym, jakby tłustym trochę. Czy używa się go też do demakijażu oczu?

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Masełko kojarzy mi się z czymś bardziej treściwym, jakby tłustym trochę. Czy używa się go też do demakijażu oczu?
2023-11-20 19:53:32 autor piegowata

 

Tak, ponoć super zmywa oczy
K.K.

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Świetny dla mojej skóry wrażliwej jest ten synbiotyczny płyn micelarny z Bielendy z linii Beauty Molecules

Re: Jakie są wasze ulubione sposoby na demakijaż?

Póki co, pozostaję wierna płynom micelarnym.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: