Re: Facet przed gwiazdką :)

  • 2015-11-26, o 10:48
  • 26
  • 7 993
  • 17
  • 26

Re: Facet przed gwiazdką :)

Witam, jak w temacie dylemat z prezentem dla żony na gwiazdkę :) Wiem, że chcę Jej kupić komplet pędzli do makijażu i nawet mam już dwa typy, teraz potrzebuję porady który lepszy.

- HAKURO Zestaw 9 pędzli do makijażu H55, H50s, H24, H79, H77, H78, H60, H70, H85

- ZOEVA ROSE GOLDEN LUXURY SET 106, 102, 110, 127, 142, 227, 231, 317

Hakuro koszt około 200zł, natomiast Zoeva około 260zł (+ ładne etui), warto dopłacić do Zoevy ??

Za wszelkie sugestie i porady dziękuję bardzo :)

Re: Facet przed gwiazdką :)

Używałam tylko pędzli Hakuro i mogę je polecić, Zoeva to też solidna firma i pewnie się spodoba. Te pędzle (Hani z kanału na yt digitalgirl13) są też bardzo fajne http://glam-shop.pl/pedzle-glam-brush.html. Trzeba dokładnie podpatrzeć żonę jakiej firmy używa.

Re: Facet przed gwiazdką :)

Mam pędzle z Zoevy i Hakuro. Jak mam doradzić, to ewidentnie Zoeva. Jeszcze mogę polecić zestaw pędzli z Nanshy - są zestawy i pędzle pojedyńcze. One wszystkie są wykonane z włosia syntetycznego, więc idealne dla alergików i wrażliwców. Jakość włosia fenomenalna, nie dziobie, nie odstaje na boki. 

Re: Facet przed gwiazdką :)

Zoevy

Re: Facet przed gwiazdką :)

Sprawdź przed zakupem jakie pędzle ma żona, aby jej się nie powielały.

Jak dla mnie i hakuro i zoeva są ok. to już zależy od Ciebie. Zoeva jest ładnie wykonana i ma ładne etui więc będzie się ładniej prezentować jako prezent ale za to z drugiej storny za tą cenę mogłaby dostać pędzle hakuro i np jedną z pięknych paletek zoevy. Ja osobiście jak bym miała wybrać to wolałabym tą drugą opcję : czyli hakuro z paletką. ale oczywiście same pędzle hakuro też spiszą się świetnie. zalezy od tego ile pieniążków chcesz na prezent wydac. tak czy owak kobitka i tak będzie bardzo zadowolona bez względnu na to co dostanie !

Re: Facet przed gwiazdką :)

ja bym kupiła zoeve ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Facet przed gwiazdką :)

zoeve

Re: Facet przed gwiazdką :)

Bierz Zoeve :) Jeśli żonka trochę się interesuje tematem, to będzie przeszczęśliwa, kiedy rozpakuje prezent. Idealnie skomponowany zestaw według mnie. Pędzle prezentują się świetnie no i pracuje się nimi o wiele lepiej niż Hakuro. Plus kosmetyczka, która jest podobno bardzo porządnie wykonana. Nie mówię, że pędzle Hakuro są złe, bo są bardzo dobre. Ale jednak jakość Zoeva jest lepsza + miękkość + trwałość + wygląd :)

Re: Facet przed gwiazdką :)

Też myślę, że zoeva

Re: Facet przed gwiazdką :)

Ja zdecydowanie wolałabym dostać zoeve :)

Re: Facet przed gwiazdką :)

a nie lepiej kupić żonie bon do wykorzystania w sklepie? wybrałaby sobie sama to czego najbardziej potrzebuje :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: