Przywitaj się

  • 2010-06-30, o 21:57
  • 576
  • 122 474
  • 417
  • 456

Przywitaj się

Witam na forum http://www.ladymakeup.pl/ Nazywam się Monika i pochodzę z Leszna (Wielkopolska).

Zapraszam i zachęcam do przedstawienia się każdego, kto się zarejestruje

Re: Przywitaj się

Witam Jestem Wiktoria i pochodzę z okolic Wodzisławia Śląskiego.
Właśnie zaczynam swoją "karierę" z makijażem i szukając poradników związanych z makijażem trafiłam na tą stronę ;D

Re: Przywitaj się

Hej
Mam na imię Karolina. Od września idę do drugiej klasy gimnazjum. Mieszkam w Dębnie (woj. zachodniopomorskie).
Zastanawiając się nad połowinkami, które mnie czekają oglądałam różne sukienki i buty oraz makijaże - tak znalazłam tą stronę.
Myślę, że odpowiesz na mój wątek "Makijaż na połowinki (bal na połowę gimnazjum)".
Czekam na odpowiedź...
Pa Pa ;*

Re: Przywitaj się

Hej! Jestem Marzena mam 20 lat. Mieszkam w okolicy Łodzi. Interesuje sie makijażem, wiec co jakiś czas szukam czegoś nowego. Na tą stronę trafiłam już w momencie wstawienia pierwszego filmiku, co za tym idzie jestem tu od początku i na bieżąco ogladam dodawane filmiki Pozdrawiam wszystkich uzytkowników

Re: Przywitaj się

Hej mam na imię Magda,mam 22 lata i pochodzę z Kędzierzyna-Koźla (opolskie) a właściwie już od miesiąca z Bytomia (śląskie)gdzie przeprowadziłam się niedawno.Nigdy wcześniej nie przywiązywałam wagi do makijażu.Używałam jedynie korektora,tuszu do rzęs i ewentualnie różu.Jednak niedawno znalazłam pracę i jest to praca biurowa,gdzie zadbany wygląd jest mile widziany a wręcz wymagany:)i tak się zaczęła moja przygoda z poszukiwaniem makijażowych wskazówek.No i całe szczęście natrafiłam na te stronę.God bless Ladymakeup:)!!!

Re: Przywitaj się

Witam Was wszystkie mam na imię Aneta,mam 25 lat pochodzę z Nowego Sącza (małopolskie)

Re: Przywitaj się

Dzięki Dziewczyny za przedstawienie się Mam nadzieję, że wkrótce będzie nas tu więcej

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Beata i jestem z Łodzi.

Re: Przywitaj się

Witam mam na imie Kinga...mam 22 lata jestem studentką...bardzo się cieszę że znalazłam taką fajną stronkę dotyczącą makijażu (i oczywiście dołączyłam do tego grona)...):):)gorąco pozdrawiam Ladymakeup...super stronka a makijaże są po prostu rewelacyjne..Pozdrawiam wszystkich...

Re: Przywitaj się

Czesc nazywam sie Karina mam 17 lat i pochodze ze Skwierzyny (niedaleko Gorzowa Wlkp. - Lubuskie).
Wpadlam na tą stronę przypadkiem i berdo mi sie spodobała:)
Pozdrawiam:)

Re: Przywitaj się

Witam,

mam na imię Irmina, mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: