Projekt łazienki - ocena

  • 2014-01-08, o 16:04
  • 65
  • 19 347
  • 34
  • 56

Projekt łazienki - ocena

Dziewczyny, oceńcie proszę projekt wykorzystania łazienki.
Chodzi o optymalne wykorzystanie całej powierzchni.
Macie jakieś propozycje?

http://s.meble.pl/gfx/uzytkownicy/23356/projektujemy/projekty//868744623.jpg

Re: Projekt łazienki - ocena

Dla mnie bardzo fajny projekt

Re: Projekt łazienki - ocena

Jeśli to jest jedna łazienka, to nie wiem, po co są dwa brodziki od pryszniców. Raczej nieczęsto się zdarza, żeby dwie osoby na raz brały prysznic w jednej łazience... a przynajmniej w dwóch różnych kabinach W miejsce jednego z brodzików można przewidzieć pralkę i/lub jakieś dodatkowe szafki na proszki do prania, płyny do czyszczenia itp. W jakim programie ten projekt jest robiony?

Re: Projekt łazienki - ocena

Avlime to jest raczej wanna i prysznic, a nie dwa brodziki.

Re: Projekt łazienki - ocena

Avlime to jest raczej wanna i prysznic, a nie dwa brodziki.

RedBlush

Hm, no jakby się lepiej przyjrzeć, to możesz mieć rację Ciekawa też jestem, czy to jest projekt na bazie realnego pomieszczenia, czy ot tak sobie wyrwany z kontekstu. Jeśli ja bym miała być projektantem, to bym raczej zrobiła z tego dwie łazienki: w jednej wanna, w drugiej prysznic. Jeśli ktoś buduje dom, to zazwyczaj może sobie na takie rozwiązanie pozwolić, a łazienki w blokach raczej są za małe na wstawienie i wanny i prysznica.

Re: Projekt łazienki - ocena

Też na początku myślałam, że to dwa brodziki. Ogólnie projekt mi się podoba, chociaż ja wolałabym mniej przeładowaną łazienkę

Re: Projekt łazienki - ocena

Ja również lubię przestrzeń, projekt jak dla mnie super. Jedyne co bym zmieniła, to kształt umywalek na prostokątne lub jedną dużą prostokątną przez cały blat z dwoma kranikami Myślę, że byłoby ciekawiej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Projekt łazienki - ocena

A ja Wam powiem, że choć mieszkam w domku, to jest budowany starym systemem, łazienkę mamy długą i wąską, ale też mamy i kabinę i wannę. To fajne rozwiązanie, bo jak się ma ochotę na szybki prysznic to można, a czasem też nachodzi ochota na długą, odprężającą kąpiel

Re: Projekt łazienki - ocena

Przedstawiony projekt nie jest zły, lecz przez jego wykonaniem zapoznałabym się również z innymi propozycjami zmieszczonymi na stronach takich jak homebook.pl gdzie oprócz pomysłu, znajdziesz również potrzebne do jego wykonania umeblowanie. Da Ci to gwarancję udanej aranżacji łazienki bez potrzeby angażowania projektantów wnętrz.

Re: Projekt łazienki - ocena

Projekt ciekawy Jedyne co mi się nie podoba to białe krany przy umywalkach... jakoś preferuję srebrne

Re: Projekt łazienki - ocena

Projekt naprawdę fajny, ja mam teraz do wyremontowania całkiem małą łazienkę więc będę musiała pomyśleć jak tam wszystko zmieścić :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: