Preparat do usuwania skórek

  • 2015-08-27, o 18:27
  • 35
  • 13 256
  • 21
  • 32

Preparat do usuwania skórek

Znacie jakiś fajny preparat do usuwania skórek?

JA zazwyczaj wycinam skórki, ale po tym jak za narzdo zaszalałam z nożyczkami, nabawiłąm sie uszkodzenia macierzy paznokcia, to już nie mogę.

Słyszałąm, że ten z Sally Hansen ma dobre opinie, ale i cena nie jest najniższa,. Macie jakieś sprawdzone sposoby na walskę ze skórkami?

Ja używam przeznaczonych do tego patyczków i płyn do skórek Essence, jednak nie za bardzo działa.

 Co polecacie do usuwania skórek? 

Re: Preparat do usuwania skórek

Golden Rose Cuticle Remover za 12 złotych. Skórki fajnie po tym miękną i odchodzą, czasem pojawia się lekkie szczypanie przy wmasowaniu, ale ma w sobie drobinki peelingujące. Potem radełkiem bardzo delikatnie usuwam skórki, ale przed tym odpycham je patyczkiem drewnianym albo kopytkiem plastikowym.

Re: Preparat do usuwania skórek

ja mam taki preparat z Eveline, ale cieżko mi powiedzieć czy jest skuteczy. Podobny ma Avon w swojej ofercie. Dobrze jest mieć też specjalne cążki do skórek. Kiedyś używałam specjalnego peelingu do skórek niestety nie jest już w sprzedaży ;( . Przed usunięciem skórek dobrze jest też wymoczyć je w wodzie .

Re: Preparat do usuwania skórek

Miałam raz Sally Hansen i faktycznie był świetny ale to był jedyny jakiego używałam :)

Re: Preparat do usuwania skórek

Golden Rose jest faktycznie bardzo fajny. Kiedy nie chce mi się moczyć dłoni to używam właśnie tego produktu. Skórki są miękkie i łatwo odchodzą.

Re: Preparat do usuwania skórek

Dzięki, za podpowiedzi.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Preparat do usuwania skórek

W takim razie chyba  też wypróbuję tego z Golden Rose ;)

Re: Preparat do usuwania skórek

ja również zaryzykuje

Re: Preparat do usuwania skórek

ja szczerze pisząc nigdy takiego czegos nie uzywałam

Re: Preparat do usuwania skórek

sally hansen ma jakiej dobre smarowidło

Re: Preparat do usuwania skórek

O tym z Sally Hansen słyszałam bardzo dużo opinii
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: