Pomysł na randkę

  • 2015-11-11, o 21:22
  • 39
  • 11 923
  • 26
  • 29

Pomysł na randkę

Hej dziewczyny planuję zrobić coś wyjątkowego dla swojego narzeczonego, jednak nie mam pomysłu :) Nie chciałabym żeby było nudno. Często razem gramy w gry i oglądamy filmy, więc to odpada. Chciałabym, żeby to było coś wyjątkowego i pomysłowego :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pomysł na randkę

ja może będę banalna ale iść na kolację do fajnej restauracji choć z drugiej strony taki prezent to raczej facet powinien zrobić wiec to odpada ,może pomyśł jakie ma hobby i kupic mu coś w tym kierunku albo isc do kina lub po prostu kupic fajny kosmetyk

Re: Pomysł na randkę

Może ucieszy się Z gdy na pc?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysł na randkę

myślę, że powinnas kupić sobie fajna bieliznę i się mu w niej zaprezentować, na pewno będzie zadowolony :)

Re: Pomysł na randkę

Pomyśl o tym, bo co on lubi najbardziej, albo co zawsze chciał zrobić :)

Re: Pomysł na randkę

zafunduj mu coś o czym mówi np. 'kupiłbym ale to za drogie', 'chciałbym to zrobić ale nigdy nie mam czasu', 'chciałem to zrobić ale nie mam odwagi'.popieram też waterandwine bielizna to zawsze dorbry pomysł na romantyczny wieczór. no i może jakiś wypad gdzieś razem?

Re: Pomysł na randkę

myślę, że powinnas kupić sobie fajna bieliznę i się mu w niej zaprezentować, na pewno będzie zadowolony :)

2015-12-03 23:34:48 autor waterandwine

Popieram:)

Re: Pomysł na randkę

Koncert będzie jak najbardziej ok, albo paintball, lasertag... coś aktywnego :)

Re: Pomysł na randkę

Randka w kinie jest zawsze dobrym pomysłem

Re: Pomysł na randkę

Teraz jest moda na escape room, więc może coś takiego będzie dobrym pomysłem na randkę. na pewno ciekawym i jeszcze bardziej zbliżającym, bo musicie współpracować jeżeli chcecie się wydostać z pokoju :)

Re: Pomysł na randkę

restauracja

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: