Pomoc z odcieniami

  • 2016-01-27, o 11:49
  • 13
  • 6 349
  • 7
  • 9

Pomoc z odcieniami

Nie mam tej marki stacjonarnie w mieście, jednak chcę wypróbować Healthy Mix i CC Cream. Zastanawiam się nad najjaśniejszymi odcieniami, czyli: HM - 51 LIGHT VANILLA, CC - 31 - IVORY.

Wszystkie drogeryjne podkłady, jakie mam to głównie odcienie Ivory, które wyglądają dobrze i się nie odznaczają. Przebrnęłam np. przez Rimmel Lasting Finish Nude (w tubce), Maybelline Affinitone (również chodzi o ten w tubce) i Maybelline Dream Satin Liquid *wszystkie to odcienie Ivory*. Porównując kolorystykę do korektorów, mam kamuflaż Catrice, również odcień Ivory i korektor L'Oreal True Match w odcieniu 2 Vanilla, więc daleko mi do bladziocha. :) Dlatego wszystkie odrobinę jaśniejsze bądź identyczne (byleby nie ciemniejsze) odcienie podkładów będą pewnie dobre. Używam zresztą bronzera, różu, itp. więc twarz zawsze mogę ocieplić

Może któraś z Was miała wymienione przeze mnie podkłady i miała HM lub krem CC i mogłaby mi pomóc, porównać kolory?

Re: Pomoc z odcieniami

Ktoś, coś? (wasntme)

Re: Pomoc z odcieniami

Chyba raczej bardziej odpowiedni będzie 52

Re: Pomoc z odcieniami

Chyba raczej bardziej odpowiedni będzie 52
2016-01-27 15:52:47 autor AgataR

Tak myślisz? Widzę, że nie ma między nimi dużej przepaści i może rzeczywiście byłby okej. A czy HM bardzo oksyduje, czy może w ogóle? 

Re: Pomoc z odcieniami

Nie powinien :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomoc z odcieniami

Nie powinien :)
2016-01-27 16:12:52 autor AgataR

Okej, dziękuję za podpowiedź. :)

Re: Pomoc z odcieniami

Nie powinien :)
2016-01-27 16:12:52 autor AgataR

Okej, dziękuję za podpowiedź. :)

2016-01-27 16:14:24 autor comfortinnending

Tez tak mysle:)

Re: Pomoc z odcieniami

Żółty

Re: Pomoc z odcieniami

Nie wiem 

Nie wiem

Nie powinien
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: