Pomadka- malinowa czerwień

  • 2012-03-12, o 19:15
  • 36
  • 23 258
  • 22
  • 28

Pomadka- malinowa czerwień

Dziewczyny czy znacie jakas firme niezbyt droga ktora ma w swojej ofercie Pomadka- malinowa czerwień ? Co polecicie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Pomadka- malinowa czerwień

Hej! Polecam Oriflame\'owską pomadkę, Wonder Colour, taka w granatowy, opakowaniu, mam ją i świetnie komponuje się z moją ciemną karnacją i brązowymi oczami

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Pomadka- malinowa czerwień

a jaki numerek? i czy jest dosc trwala?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Pomadka- malinowa czerwień

W tej chwili nie pamiętam kodu, ale jutro sprawdzę i napiszę, OK? Szminka, przy dość małym "używaniu" ust potrafi wytrzymać cały dzień bez poprawek, kiedy jemy pijemy, po 5-6 godzinach trzeba delikatnie poprawić:)

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Pomadka- malinowa czerwień

Dziekuje Ci kochana ! a jak schodzi to w ladny subtelny sposb? czy nieestetycznie zbiera sie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Pomadka- malinowa czerwień

Hej! Kod tej szminki 22532, schodzi z ust bardzo delikatnie, nie ściera się, po prostu usta stają się coraz bledsze. Usta są cały czas piękne, szminka nie się nie złuszcza, nadając brzydki efekt.

swiatmakeupu.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomadka- malinowa czerwień

hej, nie widziałam wcześniej postu - z bardziej czerwonych z malinowym pododcieniem polecam Mac w odcieniu MAC Red a z typowo malinowych masełko Maybelline color whisper w odcieniu "who wore it red-er"

Re: Pomadka- malinowa czerwień

kochana pamiętaj, ze używając odważnych i mocnych kolorów musisz mieć idealnie białe zęby

Re: Pomadka- malinowa czerwień

mit - wszystko zależy od rodzaju odcienia, sama mam w szufladzie o wiele więcej jasnych niż ciemnych kolorów, które sprawiają, że moje zęby wyglądają na bardziej żółte niż w rzeczywistości

Re: Pomadka- malinowa czerwień

Tak szczerze mówiąc to nie wiem czy teraz odważyłabym się właśnie na taką pomadkę- raczej nie,bo jak słusznie piszesz powyżej,do niej trzeba miec bielutkie zęby, no a tutaj rożnie bywa...

Re: Pomadka- malinowa czerwień

to chyba nie przeczytałaś ze zrozumieniem dobry, malinowy odcień wybiela zęby, uważałabym za to na niektóre beże i nude

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: