Podklady z APTEKI :)

  • 2012-04-05, o 17:44
  • 48
  • 29 160
  • 26
  • 39

Podklady z APTEKI :)

Dziewczyny co sadzicie o podkladach z apteki,dostepnych na rynku?
A moze macie jakiegos ulubienca z apteki?
Ja rowniez stosowalam pare Vichy -jednak z vichy zaden mi nie podpasowal,albo kolor byl za rozowy,lub ciemnial szybko,ale z kolei za bardzo rozly,albo odcien byl ktory jakby poszarzal moja skore..albo skora w danym podkladzie jakby starzej wygladala...ehhhhhh
A teraz planuje kupic LA ROCHE POSAY Toleriane Teint KOJACY PODKLAD KORYGUJACY O ELASTYCZNEJ KONSYSTENCJI-ten najnowszy z czerwonym znaczkiem
A jak wasze wrazenia? ten mam na mysli---- http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42661 podobno go najlepiej nakladac wklepujac NIE ROZCIERAJAC i bardzo malo nakladac ,bo jak sie za duzo nalozy to moze byc go widac..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Podklady z APTEKI :)

kupilas? bo tak sie emocjonujesz ))

Re: Podklady z APTEKI :)

W nastepnym tygodniu kupie go plus dodatkowe kremy z apteki:) czekam na przyplyw gotowki)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Podklady z APTEKI :)

czy mogłabyś po jego używaniu napisać coś więcej, ponieważ sama bym go kupiła

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklady z APTEKI :)

Mnie to tak nie kręci, ale skoro dla Twojej skóry jest idealny?? Napisz coś więcej.

Re: Podklady z APTEKI :)

Bylam dzis w Aptece ogladalam ten podklad kosztuje-17,70 € okropna kolorystyka nr10 ivory-za jasny znacznie nr.11-w miare jakos wygladal,ale za bardzo piaskowy dla mnie byl nr13-to dopiero porazka odcien marchewki doslownie...nie wiem komu taki odcien moze pasowac ,przesada,ze oni produkuja takie odcienie..przeciez taki odcien nikomu nie bedzie pasowal.. i w koncu w koncowym rezultacie posmarowalam sobie na szyji nr.10 i nr.11 -wyszlam na zewnatrz i jakos malo naturalnie wygladalo ,wiec nie kupilam..a tak sie napalilam na ten podklad ,teraz mam plan akaryjny i planuje kupic zamiast tego LaRoche Posay ,podklad HD MAKE UP FOREVER-slyszalam o nim bardzo dobre opinie ze kryyje srdnio ,nie wysusza skoryNIE WCHODDZI W NIEDOSKONALOSCI NIE UWYDACZNIAJAC ICH JESZCZE BARDZIEJ !!NIE PODRESLA ROZSZERZONYCH POROW!!!!,po zmyciu jego skora nie wyglada na zmeczona !!,nie odwadnia ja -nawilza-nawte nie trzeba stosowac pod ten podklad bazy,nawet dodajac nastepne partie nie zrobi sie maski ,ze skora wyglada mlodo ,nie to co wiekszosc podkladow dostepnych na rynku NIESTETY POSTARZA SKORE SPRAWIAJA ZE SKORA WYGLADA STARO I W TYCH SWIATLACH ROZNYCH W ZAROWKACH JEZENIOWKACH -wygladaja okropnie juz lepiej skora w tych swiatlach wyglada bez podkladu .. ,ale niestety koszt-34€ i starcza ogolnie na 3,4 miesiace ,ale kolorystyka naprawde FAJNA bardzo naturalna nr,17 tutaj jest recenzja dziewczyn uzywajacych ten podklad HD Make Up For Ever http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?p ... 224&next=1
Probowalam wiele popdkladow i do dzisiaj nie znalazlam ,naprawde dobrego pasujacego do mojej skory,jak nie dusil skory,niestetycznie szybko wygladal ,powodowal powstawanie wagrow to nieodpowiedni kolor...-maly wybor odcieni naturalnych..-i tak wkolko z tymi podkladami..
REVLON-tak slawiony przez wile kobiet tak naprawde po dluzszym stosowaniu psuje skore -na poczatku moeze nie zdajem sobie o tym sprawy..od razu tego nie widac..,powoduje bardziej widoczne rozszerzone pory,skora po zmyciu jego wyglda na zmeczona ,ogolnie to on bardzo niekorzytnie wyglada w swiatlach..wysusza skore po dluzszym stosowaniu..
PODKLADY MINERALNE- na poczatku bylam zafascynowana ,ale stwierdzilam ze chyba to nie to na poczatku nalozenia skora wyglada ladnie ,ale po jakims czasie wazy sie na twarzy-przy noskuniemilosiernie swieci ,bardzoo nieestetycznie pozniej skora wyglada...PLUS -podklady mineralne nie dusza skory!!nie powoduja powsatwania wagrow,ale z kolei bardzo podreslaja pory...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Podklady z APTEKI :)

bierze sie z drogeri probeczke - dobre drogerie daja takie bez problemu - i naklada w domu, oglada w roznych swiatlach )

Re: Podklady z APTEKI :)

podkłądy z apteki wcale nie sa takie super wystarczy spojrzec na skłąd

Re: Podklady z APTEKI :)

podkłądy z apteki wcale nie sa takie super wystarczy spojrzec na skłąd

2015-08-13 14:38:25 autor karolina1005

Czasem coś lepszego można dorwać w zwykłej drogerii :)

Re: Podklady z APTEKI :)

Nigdy nie byłam zainteresowana takimi podkładami. Ewentualnie prókę można wziąć.  

Re: Podklady z APTEKI :)

wcale podkłady z apteki nie róznią sie zbytnio składem od tych drogeryjnych sprawdzałam osobiście ,lepiej kupić w sklepach z naturalnymi kosmetykami

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: