Płyn micelarny

  • 2015-07-29, o 23:32
  • 43
  • 12 302
  • 30
  • 37

Płyn micelarny

Jakie są wasze typy? Które płyny micelarne sprawdzają się najlepiej do wrażliwych oczu?

Ja używam naprzemiennie Marion płyn micelarny wersja różowa i Be beauty z biedronki wersja neibieska. Próbowałam różowej, ale piecze niemiłosiernie w oczy. Czy po płynie micelarnym używacie jeszcze czegoś do zmycia twarzy? JAkiegoś zelu do mycia czy emulsji? Bo różne wersje słyszałam. 

Re: Płyn micelarny

BeBeauty i Garnier są warte polecenia, używałam jest i Mixy, ale niezbyt się sprawdził.

Re: Płyn micelarny

U mnie Be Beauty obecnie na pierwszym miejscu. Zwykle poprzestaje na płynie, co kilka dni robię dokładniejsze oczyszczenie.

Re: Płyn micelarny

ja miałam Mixa wersja do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej skóry twarzy i powiek ,nie był zły ,lubie też Garnier 3 w 1 do skóry wrazliwej (ten różowy) ,uzywałam również tego z biedronki (wersja niebieska) różowa rzeczywiście piecze.

Re: Płyn micelarny

Lubie różowy Garnier i BeBeauty :)

Re: Płyn micelarny

Ja również nie używam po płynie micelarnym żadnego żelu do mycia, bo robię piling enzymatyczny i maseczki oczyszczające co 2-3 dni.  

Re: Płyn micelarny

Najlepiej sprawdza mi się różowy Garnier 3w1. Genialny produkt i świetnie oczyszcza. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Płyn micelarny

Ja użyłam ostatnio płyn z Biodermy, piekł w oczy tak bardzo, że jeszcze przez długi czas leciały mi z oczu łzy. Tego na pewno nie polecam.

Re: Płyn micelarny

z Garniera są super ;)

Re: Płyn micelarny

równeż polecam Garnier ;)

Re: Płyn micelarny

z garniera różowy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: