Pędzle z Zoeva

  • 2015-09-01, o 17:37
  • 32
  • 11 125
  • 19
  • 30

Pędzle z Zoeva

Hej dziewczyny!

 

Mam pytanie o pędzle do oczu Zoeva. Wiadomo mi że jakość tutaj jest o parę oczek wyższa niż w Hakuro, a teraz kompletuję swój pierwszy poważny zestaw do malowania.

 

Widzę, że można je kupić dwojako - osobno i w zestawach (twarz i oczy). Pytanie mam czy bardziej opłaca się cenowo zainwestować w zestaw, czy kupować je wszystkie pojedynczo? Teoretycznie powinno być taniej w zestawie, ale nie raz było tak jak z Hakuro, że oszczędność to raptem cztery złote na zestawie za prawie 150zł niż jakby osobno sobie to kompletować.

 

Nad zestawem myślę z racji oszczędności pieniążków i czasu - pędzelki na pewno się nie zmarnują i nie będzie sytuacji, że niektóre leżą nieużywane, a niektóre wytarte będą do skuwki. :)

 

 

Re: Pędzle z Zoeva

taniej jest kupić zestaw, ale po pierwsze jest to dość spory jednorazowy wydatek a po drugie nie masz pewności czy akurat te modele będą Ci potrzebne i czy dobrze będzie Ci się nimi pracowało. Kupując pojedynczo możesz sobie wybrać te modele których nie ma w zestawach. Decyzja należy do Ciebie ;)

 

PS polecam Zoeva - super pędzle 

Re: Pędzle z Zoeva

Ja kupuję pojedyńcze modele. Jak tak przeglądam sobie zestawy, to widzę, że część pędzli poszłąby w kąt. No i po co? Kupuję tylko te modele pędzli, któe wiem, ze mi się przydadzą i będę ich używała. I tak też polecam innym. MOżna kupić dwa jednego miesiąca, potem kolejne, które nam się przydadzą. Taka jest moja opinia.  

Re: Pędzle z Zoeva

Widzę właśnie, że z zestawu jeden pędzelek byłby mi niezbyt potrzebny, ale tymczasem widzę że nie ma go w jeszcze bardziej wypasionej wersji za 420zł (twarz + oczy). Chyba trzeba będzie zrobić solidny rachunek sumienia co faktycznie potrzebne przed zakupem. ;)

Re: Pędzle z Zoeva

To jest chyba faktycznie najlepszy pomysł, żeby wybrać sobie konkretne rodzaje pędzli, które Ci się przydadzą i z których na pewno będziesz korzystać. Niby taniej wychodzi kupić zestaw ale znowu nie do końca, jeśli jakieś pędzle pójdą w odstawkę. Wtedy chyba korzystniej zamawiać pojedynczo wybrane modele.

A ta wypasiona wersja za 420 jest razem z kosmetyczką? Te kosmetyczki wydają się bardzo porządnie wykonane, podobają mi się :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle z Zoeva

Tak, wszystkie te zestawy są z kosmetyczkami. Mi też pdobają się te kosmetyczki. Jak mi kiedyś odbije, to sobie zamówię;)

A pojedyńcze pędzle też przychodzą w takich fajnych etui - kosmetyczkach z zapieciem strunowym.

Re: Pędzle z Zoeva

ja również uważam zę lepiej samemu kompletować zestaw a nie kupować gotowy

Re: Pędzle z Zoeva

Za drogie

Re: Pędzle z Zoeva

Właśnie jak na zestaw za drogie ;/ może jakiś pojedynczy kiedyś kupie

Re: Pędzle z Zoeva

rozowe sa sliczne

Re: Pędzle z Zoeva

musze zakupić

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: