Pędzle Hakuro

  • 2015-10-07, o 23:16
  • 54
  • 14 925
  • 26
  • 37

Pędzle Hakuro

Witam! W mojej kosmetyczce brakuje pędzli (mam tylko 1 do cieni i  1 do pudru). Dlatego postanowiłam nabyć nowe pędzle i mój wybór padł na firmę Hakuro. Jakie uważacie za niezbędne podczas wykonywania codziennego i okazjonalnego makijażu? :)

Re: Pędzle Hakuro

hakuro h50,h24,h85,h77

Re: Pędzle Hakuro

Lub H50S zamiast H50, jesli wolisz cos precyzyjniejszego

Re: Pędzle Hakuro

Czy H77 sprawdzi spawdzi się do blendowania cieni? Czy lepiej inny wybrać?

Re: Pędzle Hakuro

Czy H77 sprawdzi spawdzi się do blendowania cieni? Czy lepiej inny wybrać?

2015-10-08 14:18:30 autor karotka07

h 77 jak najbardziej sprawdzi się do blendowania, jednak niektóre dziewczyny na niego narzekają. Ja bardzo go lubię. Pomyśl też o h 69 bo ten jest bardziej uniwersalny -> i do nakładania i do blendowania.

 

a możesz sprecyzować jakich konkretnie kosmetykow używasz ? Robisz pełny makijaż czy pomijasz niektóre elementy?

 

Re: Pędzle Hakuro

i jeszcze jendo ważne pytanie --> ile możesz przeznaczyć pieniędzy na nowe pędzle ? 

Re: Pędzle Hakuro

Na pewno nie potrzebuje pędzla do podkładu, nakładam go ręcznie. Szukam przede wszystkim do oczu (do cieni, eyelinera), do nakładania pudru (do wykończenia makijażu). Preferuje lekki makijaż (tusz, cienie, korektor, czasami puder i szminka), ale czasami robię pełny.

Re: Pędzle Hakuro

do eyelinera to h 85, do pudru - H 55 , do cieni to albo h 69 albo h 79 (tu w zależności od tego czy wolisz syntetyczne i naturalne włosie) i fajnie jest też mieć jakiś malutki np h 76 lub h78. jeśli chcesz to różu to dobry jest h24

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle Hakuro

Super, dziękuję dziewczyny :D

Re: Pędzle Hakuro

Ja mam h52 do podkładu czy też różu. I dobrze się sprawdza. TAk samo jak h85 do brwi i kresek. Choć szczerze mówiąc wolę pędzle innych firm. 

Re: Pędzle Hakuro

moje ulubione

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: