Pdkład Paese Matt&Cover

  • 2011-10-26, o 20:08
  • 38
  • 12 755
  • 22
  • 33

Pdkład Paese Matt&Cover

Opis producenta:
Podkład matująco– kryjący opracowany specjalnie dla cery tłustej i mieszanej. Ultralekka konsystencja podkładu, oparta na lotnych olejkach silikonowych pozwala skórze oddychać przez cały dzień, dzięki czemu nie dopuszcza do powstawania zaskórników. Nowatorska formuła SEBUM CONTROL równoważy strefy tłuste i suche, a aktywne mikrogąbeczki rozpraszają warstwę tłuszczu na skórze, pozostawiając ją naturalnie matową. W efekcie cera jest nieskazitelnie gładka, a wszystkie niedoskonałości perfekcyjnie zakamuflowane.
Koszt: 34,90
Moje odczucia:
Podkład ma dość intensywny, ale jak dla mnie ładny zapach, po którymś z kolei użyciu już nie jest tak zauważalny, chociaż niektórym może przeszkadzać.
Konsystencja jest płynna ale nie zlewa się z palca, bardzo łatwo i przyjemnie się go nakłada. Pdkład ten nie tworzy smug, efektu maski też nie robi, ładnie kryje, długo się utrzymuje. Matowi bardzo fajnie, efekt jest taki naturalny (nie pudrowy), który bardzo długo się utrzymuje- u mnie spokojnie 7 godzin (miłe zaskoczenie bo z regóły po 4 godz już się świeciłam). Twarz nie jest lepka, wydaje się nawilżona, inne kosmetyki fajnie się na nim rozprowadzają. Używam do miemal codziennie i nie zauważyłam żeby coś nowego pojawiło się na mojej twarzy. Dobrze się zmywa- wystarczy woda i żel do mycia a buzia jest czyściutka, w porach nic nie zalega. Posiadam odcień 201 (ciepły beż), jest to pierwszy podkład który od razu mi przypasował kolorem, jest idealnie dopasowany, nic się nie odcina, nie różowi i nie ma ani cienia pomarańczu więc jest super.
Opakowanie jest szklane, eleganckie, z pompką (działa beż zarzutu czyli nie wystrzeliwuje podkładu) spokojnie można wycisnąć tyle podkładu ile się chce. Mogę nawet stwierdzić że jest to mój KWC wśród podkładów.
Jeżli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

Witaj! Ja od długich miesięcy potrzebuję takiego podkładu. Można go dostać w Naturze lub Rossmannie?

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

Ja swój kupowałam na stoisku Paese, w drogeriach też jest pewnie dostępny. Czy jest w Naturze lub Rossmannie to nie wiem bo dawno tam nie byłam. Jest też dostępny na stronie Paese.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

OK, dzięki. Poszukam:-)

swiatmakeupu.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

Moim zdaniem nadaje się do suchej skóry, nie podkreśla suchych skórek i długo się utrzymuje na twarzy. Najjaśniejszy jest ten 201. Kolorem zbliżony jest do tego z essence soft touch 01. Jestem bardzo blada i pod koniec zimy jest ciut za ciemny dla mnie ale myślę że powinien ci pasować.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

dobre sa podkłady z tej firmy ?

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

dobrze matuje, ale jest zbyt matujący dla mojej cery

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

A jak z kolorami? Znajdzie się coś dla prawdziwych bladziochów?

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

Jeżeli ma dobry mat to fajnie wyprobowac

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

slyszalam dobre opinie

Re: Pdkład Paese Matt&Cover

W takim razie muszę spróbować
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: