Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

  • 2012-04-17, o 17:32
  • 33
  • 11 756
  • 23
  • 32

Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Czy ktoras z was ma juz ta paletke "28 Neutral Palette Coastal Scents " ? (Kosztuje okolo 70 zl w tym 28 odcieni ziemi dobrze napigmentowanych ,nie suchych matow)

http://www.youtube.com/watch?v=UDDr15Xs ... re=related

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Nie słyszałam nigdy wcześniej o tej paletce ale bardzo spodobały mi się kolory jakie się w niej znajdują, szczególnie Vanilla. Phloof, Balackberry i Naked Lunch, niestety nie znalazłam jej w żadnym sklepie internetowym i nie mogę się zorientować w cenie. Z drugiej strony sama nie wiem czy bym ją kupiła, ponieważ owszem niektóre cienie nieziemsko mi się podobają, ale możliwe że po jej zakupie używałabym tylko połowę z tych cieni a drugiej połowy bym nawet nie tknęła pędzelkiem, zwłaszcza że dopiero uczę się malować oczy i stawiam na naturalne kolorki :)

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

rzeczywiście vanilla super ,gleam i creme royale ciekawy odcień

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Paletka sprawdziłaby się dla początkujących, którzy starają się określić w jakich odcieniach im najlepiej i jak cieniować oko, bo widzę tu zarówno ciepłe, zimne jak i neutralne tonacje. No i ładnie wychodzi cenowo jak za 28 dobrze napigmentowanych cieni. Aż szkoda, że mam już swój komplet naturalnych cieni :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Dosyć tania jak na tyle cieni. Ciekawe czy faktycznie są takie dobre.

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Tez mnie to ciekawi

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

ja tam wole swoja paletke a nie takie gotowe

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Coastal Scents słynie własnie z budżetowej kolorówki, cena przyzwoita, a na cieniach można trochę przyoszczędzić, bo to nie podkład tylko sucha rzecz. Ja bym kupiła, Freedom/MUR kupuję to tego nie? :)

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

O wow, swietne kolory

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

Revolution jest fajny

Re: Paletka 28 cieni w kolorach ziemi -dobrze napigmentowane

ładne kolory

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: