Paleta cieni W7

  • 2010-12-12, o 15:03
  • 39
  • 18 401
  • 20
  • 35

Paleta cieni W7

Zastanawiam się nad zakupem paletki cieni W7. Czy któraś z Was ją używa? Proszę o recenzje.

Re: Paleta cieni W7

Witaj,ja właśnie czekam na dostawę kosmetyków-między innymi paletke 77 cieni firmy W7.
Mieszkam w UK,gdzie kosmetyki tej firmy są powszechnie znane i lubiane poprzez swoją jakość i przystępną cenę-ja je kupiłam na wyprzedaży za około 5 funtów.Ponadto rozejrzałam sie po Internecie,popytałam znajome-zgodnie twierdzą,że przy odpowiednim zaaplikowaniu będą sie trzymać długo,kolory będą intensywne,ale jak to generalnie z cieniami sie dzieje,mogą sie "skupiać" na powiece,ale ze swojego doświadczenia wiem,że to jest feler praktycznie wszystkich kosmetyków kolorowych do oczu.Może przekona Cię fakt,że są porównywane do paletek firmy NYX,szczycącej sie dobrą opinią wśród użytkowniczek.Mam nadzieję,że to pomogło choć troszeczkę,bo mnie przekonały te argumenty co przedstawiłam.Pozdrawiam:)

Re: Paleta cieni W7

Uwaga: nie musisz sie martwić cieniami, jeżeli kupisz sobie dobrą bazę pod cienie każde cienie się utrzymają np. Urban Decay (opakowanko ioletowe)
Pozdrawiam

Re: Paleta cieni W7

Dzięki Dziewczyny. W bazę pod cienie inwestuję już od dawna. Mam tłustą skórę więc bez bazy i pudru ryżowego nie utrzyma mi się dłużej nic. Bardziej chodziło mi o pigmentację tej palety.

Re: Paleta cieni W7

ja ją mam.juz o niej byla mowa na forum
cienie sa swietne jak dla mnie, trzymaja sie bardzo dlugo, a nie uzywam drogiej bazy.
kolory sa ladne, dosc zroznicowane, a jej cena przystepna

Re: Paleta cieni W7

Ja równiez słyszałam same pozytywy na jej temat no i jeszcze ten wybór kolorów- boski:D Myśle że juz nie długo sie na nia skusze bo neca mnie te dobre opinie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Paletka już kupiona :)

Paletka prezentuje się bardzo ładnie - zarówno opakowanie jak i cienie. Mam jednak pewne zastrzeżenia co do niej. Bardzo ciężko się ją otwiera, trzeba podważyć wieczko nożem, zepsuć sobie paznokcie albo poprosić o to faceta. Co do samych cieni to są dość dobrze napigmentowane i mają bardzo ładne kolory. Nie nadają się jednak według mnie do aplikacji pędzlekami. Kolor pozostał mi na pędzlu, natomiast na powiece nie. Zaaplikowane pacynkami wyglądają ładnie jednak paleta nie dorównuje jakości mojej paletki 120 z Beauties Factory. Mam nadzieję, że moja recenzja się Wam przyda.
Pozdrawiam

Re: Paleta cieni W7

to mój numer jeden i używam jej codziennie:)
kolory na dzien, mniej tych takich fiubździu
duża gama brązów, beżowych, szarości
uzywam ich bez bazy, bo niecodziennie bawię się bazą

mimo drobinek nie mienią się przeraźliwie na oku
niektóre sprawiaja wręcz wrażenie...matu, np jasny w prawym górnym rogu

kocham ich kolor lososiowy i brudne róże a także brzoskwinki
polecam, bo z bazą sa swietne a i bez bazy nie sa złe:)

paletka jest świetnie wykonana, solidna, przypomina porządne palety magnetyczne i po wykonczeniu cieni mozna ją łatwo na magnetyczna przerobić, bo wieko z dziurkami jest odczepiane

troszke niepraktyczne lusterko-ale po co w wielkiej palecie lusterko:0

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Paleta cieni W7

jesli chodzi o otwarcie ja otwieram...zębami hihihi ale w koncu zawiązałam tasiemke z supelkiem i zawsze przed zamknięciem ja wkładam:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Paleta cieni W7

jestem bardzo ciekawa cieni z tej firmy jak i wogóle jakości tej firmy bo jeszcze nic z niej nigdy nie miałam

Re: Paleta cieni W7

nie jstem pewna jej jakości, ale za tką cenę można wypróbować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: