Osypujące się cienie

  • 2015-04-01, o 19:00
  • 49
  • 17 071
  • 26
  • 43

Re: Osypujące się cienie

mnie tez kiedys zdarzało sie często osypywanie cieni ,podejrzewam ze dlatego ze po prostu te marki były takie a nie inne ,teraz sprawdzam w sklepie na testerach cienie i jak widze ze po przeciągnięciu palcem cienie maja bardzo kremową delikatną strukture to ich nie biore,z reguly te bardziej zbite cienie sa dla mnie lepsze i w moim wypadku akurat sie nie osypują

Pędzel. nakładanie na mokro, stosowanie bazy pod cienie, można też pudrem osypać wokół oczu a potem łatwiej to strzepać(a nie rozmazać).

gdybym tylko potrafila malowac sie cieniami.. w sumie.. nie potrafie ale i nie probuje sie malowac cieniami- moze jakbym cwiczyla to w koncu bym się czegos nauczyla

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Osypujące się cienie

dobre cienie nie powinny sie osypywać, jest jeszcze opcja że dajesz ich za duzo i nie są dobrze roztarte, ale ja nigdy nawet z cieniami za 5 zł nie miałam  problemu z ich osypywaniem się, nawet bez bazy

Re: Osypujące się cienie

Ważne, żeby po "zamoczeniu" pędzla w cieniu dobrze strzepnąć nadmiar produktu, inaczej ten nadmiar osypie się na twarz. Po drugie baza, dzięki czemu cień będzie miał się do czego przykleić. Polecam również wklepywanie cienia w powiekę, zamiast zamaszystych, rozcierających ruchów.

Re: Osypujące się cienie

gdybym tylko potrafila malowac sie cieniami.. w sumie.. nie potrafie ale i nie probuje sie malowac cieniami- moze jakbym cwiczyla to w koncu bym się czegos nauczyla
2015-06-10 18:58:27 autor nataszkkka

 

ja dopiero zaczynam swoją przygodę z cieniami.. rzadko się maluje ale czasem lubię poeksperymentować :)

Re: Osypujące się cienie

tez kiedys miałam taki problem

Re: Osypujące się cienie

ja nie mam z tym problemu

dobra baza i cienie ze skleek

baza, albo dobre cienie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: