Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

  • 2014-08-12, o 21:33
  • 43
  • 15 681
  • 24
  • 35

Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Mam wielki problem z obecnym kolorem włosów, otóż farbowałam henną indygo ok 2 msc temu jakieś 3 tygodnie temu pełna niewiedzy poszłam do fryzjera i chciałam być blondynką :O A fryzjerka jeszcze mądrzejsza ode mnie i podjęła się tego po rozjasnianiu wyszły mi turkusowe włosy, po tym przyfarbowała mi ciepłym brazem ale ten kolor bardzo szybko się spłókuje i juz zauważam zielone przebłyski nie wiem co robić ???? Pomocy !!!! Jestem tu nowa wybaczcie jak coś podobnego juz było

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Henna ma podobno takie właściwości, że jak już raz pomalujemy włosy henną to nie należy ich później farbować kremem koloryzującym, bo farba i henna wchodzą w reakcję i rzeczywiście może wyjść jakiś nieoczekiwany kolor jak w Twoim przypadku;/ Nie wiem co Ci poradzić. Idź do jakiegoś dobrego fryzjera. Może będzie potrafił Ci pomóc. Możliwe, że jest jakiś sposób żeby uzyskać \'normalny\' kolor.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Dzięki za odpowiedz

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Ponoc trzeba odczekac co najmniej por roku, znow sie podepre artykujem, moze sie przyda:

http://anydalla.blogspot.nl/2014/03/kil ... ennie.html

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Dzięki piękne za porady

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

kurcze ciezka sprawa ,mnie tez kiedys niedouczona fryzjerka z 35 letnim stażem (nie wiem jak to mozliwe) zniszczyła mi włosy a dokładniej poprzepalała potem przez dwa lata musiala je odbudowywać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Mnie jeszcze się to nie zdarzyło na szczęście i odpukać ;)

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Kurcze, skoro wiedziałaś że masz czarne włosy , a do tego niebieskie i fioletowe refleksy to w żadnym wypadku nie jest wina fryzjerki...bo to było do przewidzenia. Swoją drogą, która henna tak trzyma? khadi?

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

najlepiej iśc do fryzjera

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

CZyli wychodziłoby na to, że te opinie, które czytałąm, że po hennie farby się gorzej przyjmują i jest problem ze zmianą koloru ... to prawda. Ja lata temu używając szamponu koloryzującego ciemna czekolada miałam problem z rozjaśnieniem włosów do słomkowego średniego blondu. Włosy stopniowo się rozjaśniały o parę tonów. Za 3 czy 4 razem miałąm dopiero średni blond. Więc po hennie to tym bardziej będzie wymagało czasu. Cierpliwości. 

Re: Ogromny problem z rozjaśnianiem po hennie

Musisz odczekać, koleżanka musiała ponad 6 miesięcy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: