Odcienie do mieszania

  • 2015-07-28, o 21:29
  • 40
  • 11 771
  • 31
  • 34

Odcienie do mieszania

Malowanie klientek na śluby zmusza mnie do posiadania wielu różnych podkładów. Chcę zdecydować się na zakup 2-3 fluidów MAP - takich, które po odpowiednim zmieszaniu umożliwią mi pomalowanie każdej z pań. Które odcienie będą najlepsze?

paulinquaaa

Re: Odcienie do mieszania

Ja wybrałabym najjaśniejszy, jakiś średni i jeden z najciemniejszych, według mnie wtedy łatwo osiągniesz wiele różnych odcieni :)

Re: Odcienie do mieszania

Wybierz 2 skrajne odcienie i jeden odcień znajdujący się pośrodku gamy kolorystycznej. Myślę że wtedy nie bedziesz miała żadnego problemu z dobraniem koloru do każdej cery

Re: Odcienie do mieszania

Znam podstawy :) Pytam o konkretne numery..

paulinquaaa

Re: Odcienie do mieszania

Gdyby ktoś jeszcze szukał - pisałam do sklepu i polecono mi nr 1NB i 4NB. Pozdrawiam ;)

paulinquaaa

Re: Odcienie do mieszania

Proponowałabym jeszcze zakup tego najjaśniejszego koloru, dla takich bladziochów jak ja :).

Re: Odcienie do mieszania

podzielam zdanie powyżej

Re: Odcienie do mieszania

najlpiej rzeczywiście mieszac ze sobą kolory jak sie nie może dobrac odpowiedniego koloru

Re: Odcienie do mieszania

A to nie jest tak, że wybiera się w sumie cztery kolory? Dwa najjaśniejsze na bazie różu i żółtego i do nich odpowiednio wersje do opalonej skóry?

Re: Odcienie do mieszania

Gdyby ktoś jeszcze szukał - pisałam do sklepu i polecono mi nr 1NB i 4NB. Pozdrawiam ;)

2015-07-30 10:05:24 autor paulinquaaa

I faktycznie wystarczają Ci te 2 kolory?:) sama zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem które kolory wybrać...

Re: Odcienie do mieszania

Ja bym proponowała wziąć jeszcze FLW1NB, który jest bardzo jasny ale miałam kilka osób, dla których był idealny :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: