Nude Tude czy Nude Dude?

  • 2015-08-25, o 17:14
  • 40
  • 16 578
  • 31
  • 33

Nude Tude czy Nude Dude?

Mam palete Nude Tude, zastanawiam się nad kupnem Nude Dude. Czy warto?

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Jeśli masz fundusze i jesteś zadowolona z jakości The Balm, to wydaje mi się że warto. Prosta sprawa, róże i fiolety są raczej uniwersalne, więc jest małe ryzyko, że cienie się nie sprawdzą i będą leżeć na półce. Jeśli nie chcesz wydawać tyle pieniędzy na ND, to możesz sobie rozbudować NT dokupując po dwa róże i dwa fiolety w jakichś pojedynczych sztukach z Inglota. To już kwestia portfela i budżetu na makijaż. ;)

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

To zależy czy potrzebujesz tyle cieni nude...

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Nie miałam ani jednej ale kolory zarówno w jednej jak i w drugiej mi się podobają :)

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Myślę, że jakością się zbytnio nie różnią, więc jeśli podoba Ci się kolorystyka to pewnie warto.

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Popieram riley jeżeli masz fundusze i podoba ci się ich jakość to czemu nie :P

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Ja też chyba muszę sobie kupić którąś z tych palet bo nie mam jeszcze żadnej ;) a moje nudziaki mi się kończą ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Bardzo mi się podoba jedna i druga paletka, na dodatek to urocze opawkowanie :D

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Jeśli cena nie jet problemem... to czemu nie? Właściwie to nie znam tych cieni, ale uważam, że są opo prostu za drogie. TO już Zoeva ma prawie opołowę tańsze paletki , a słyszałąm, że ich jakość jest rewelacyjna.  

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Mnie się bardziej podoba Nude Tude, ale to kwestia gustu i tego, jakie kolory nam pasuja :)

Re: Nude Tude czy Nude Dude?

Ja w sumie uważam, że kwota za taką paletkę nie jest jakaś przesadzona - bo jakbym chciała sobie zlożyć paletkę z Inglota to dużo drożej by mnie to wynioslo. Jeszcze muszę pomyśleć nad Nude Dude :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: