Nauka wizażu- gdzie?

  • 2016-11-04, o 21:00
  • 14
  • 4 455
  • 11
  • 12

Re: Nauka wizażu- gdzie?

ciężko doradzać nie widząc z kim jesteś... popytaj znajomych wizażystek

Re: Nauka wizażu- gdzie?

Na poczatku tak jak wyzej dziewczyny piszą, YouTube i jakies ksiazki dotyczące wizażu:) albo od podstaw albo bardziej dla zaawansowanych, zależy  na jakimś poziomie jestes, pozniej pomysł nad szkoła wizażu, najlepiej poszukaj w Google najbliżej swojego zamieszkania oraz kierując sie opiniami na jej temat!:) życzę powodzenia:)

2016-11-13 15:06:10 autor qax

 

Myślę ze YouTub to lepszy sposób niż książki bo zawsze jednak jest pokazane jak to robić i jak nie robić no przynajmniej mi byłoby łatwiej:)

Re: Nauka wizażu- gdzie?

Papier... To jest akurat najmniej potrzebne w tym zawodzie. Nikt nie będzie Cię pytał jakie kursy czy szkoły skończyłaś. Ważne są faktyczne umiejętności, więc ćwicz jak najwięcej na koleżankach, mamie. Youtube jest skarbnicą wiedzy, są jeszcze książki, pokazy. Ważne, żeby budować portfolio, więc zbierz koleżanki, pomaluj je i zrób zdjęcia. W ten sposób klienci będą do Ciebie trafiać i oczywiście z polecenia innych. Jeśli masz pójść do szkoły tylko po to, by zdobyć papierek, choć podstawy już znasz, to odradzam. Lepiej pójść na kursy doszkalające dla wizażystów, ale nie dla papierka, tylko po to, żeby być coraz lepszym.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nauka wizażu- gdzie?

Pamiętajcie, że droga przez szkolenia jest zdecydowanie najkrótsza, ale nie zmienia to faktu, że i tak nad perfekcją usług trzeba się solidnie napracować. Jestem kosmetyczką od dawna, wiem jaka nauka ma wartość i wiem, że regularne szkoły nie dają kompletnie nic poza papierkami.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: