Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

  • 2011-07-23, o 19:45
  • 22
  • 11 219
  • 22
  • 22

Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Witajcie DZiewczynny czy ktoras z was uzywala kredki Mac smolder? -najbardziej intensywna czern kredkowa smolista

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

nie używałam natomiast najbardziej intensywna czern z jaką JA się spotkałam była czarna żelowa supershock z avonu

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

mały update, Aiszka polecam poszperać w internecie lub przejść się do salonu Mac i przekonać się na własne oczy ale chodzą słuchy (przynajmniej na youtube za oceanem), że Mac smolder został zmieniony i teraz ma więcej zielonego pododcienia i że nie jest już tak kruczoczarny

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

nieuzywam juz zadnych kredek do oczu lub tez na linie wodna oka po tym jak sobie pordaznilam oczy

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Ja zdecydowanie czesciej sięgam po prostu po eyeliner :) rzadko używam kredek ...

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Eyeliner w płynie faktycznie często jest mocno czarny, ale roztarcie go to słaba opcja. Co do MAC Smolder, to już jest to tylko wspomnienie, bo produkt wycofany.

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Idealna do rozcierania jest kredka eyeliner kajal MAC albo Always sharp waterproof kohl liner ze Smashobox'a

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

nie wydałabym tyle kasy na kredke

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Zawsze można kredkę rozetrzeć, a poprawić eyelinerem

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

Niestety nie miałam. Ostatnio w ogóle nie używam kredki. Jak już to używam eyelinera :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Najbardziej intensywna czern kredki do oczu-MAC SMOLDER

muszę się nią zainteresować :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: